חיפוי שיש למקלחת

טיפים לבחירת שיש במקלחת

חדרי רחצה ומקלחות מודרניות הפכו לחללים מהיותר מעוצבים בבית. מדובר בחומר חזק מאוד ועמיד, מאוד אופנתי וטרנדי ואפילו – יוקרתי. כתוצאה מכך, הרבה אנשים רוצים להתקין שיש במקלחת. הטיפים הבאים יעזרו לכם לבחור נכון.

חשבו על הצבע

אם חשבתם שהוא חייב להיות לבן, שימו לב כי חיפוי שיש למקלחת יכול "ללבוש" המון צבעים אפשריים. החליטו תחילה האם אתם מעדיפים גוון בהיר או כהה. וחוץ מזה, טוב לדעת שיש גם סוגים שנראים כמו שילוב של אבן וזכוכית, משום שהם שקופים למחצה.

מתי כדאי שיש בהיר

בחירה בצבעים בהירים נחשבת למאוד פופולרית. באופן מסורתי, חדרי רחצה ומקלחות מעוצבים בגוונים בהירים ויש לכך יתרון, במיוחד אם מדובר בחלל לא גדול ואז בהכרח כדאי ריצוף לבן משיש.
הצבע הבהיר, במיוחד בשילוב עם תאורה בהירה, מרחיבים את החדר והוא נראה יותר גדול.

שימו לב למאפיינים ייחודיים

תחת המילה שיש לפעמים מציעים לקהל הרחב אבן קיסר, גרניט, אוניקס ועוד. תמיד היעזרו באיש מקצוע אמין שיוכל להסב את תשומת לבכם לדגשים הייחודיים לכל סוג. 

מתי כדאי שיש כהה

אם בהיר פחות נוח לכם בעיניים או שאתם רוצים משהו הרבה יותר דרמטי, שיש במקלחת יכול להיות כהה יותר ואפילו שחור ממש. הצבע הזה מתאים מאוד לנועזים וזהו קונספט שובה לב למי שרוצה לצאת מהמסגרת.

העובי של השיש

שיש במקלחת צריך שיראו אותו, שירגישו בו, שהוא יהיה בעל השפעה. לכן, כדי להדגיש את מקסימום האפקט רצוי לבחור אותו בעובי נכבד. אם לא כן, יותר משיראה כמו שיש הוא ייראה כמו חרסינה רגילה. יחד עם זאת, אם בוחרים עיצוב מיוחד ומובהק, כגון שיש גם גידים בצבע בולט, אפילו כשהוא לא עבה במיוחד הוא מאוד שובה לב.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: