ברז למטבח

ברזים למטבח: טרנדים בשנת 2021

אחד מהדברים הכי חשובים במטבח הוא כמובן הברז. בעזרת הברז (והכיור, כמובן)ניתן לבצע את כל הפעולות החשובות שנעשות במטבח. אם כי, יש לציין, כי בעבר לא היו ברזים במטבח ולא רק שם, אלא פשוט היה צורך לשאוב מים מהבור או מהבאר על מנת שיהיה איך לבשל ובמה לשטוף ידיים. הדור שלנו היום, לא מכיר את הזמנים האלה והוא נהנה מבחר ברזים איכותיים למטבח. עד כדי כך, שכל אחד יכול לבחור באיזה ברז שהוא רוצה ואפילו להתאים אותו בצבע ובסגנון למטבח שלו.

ברזים למטבח = עולם שלם

ברזים למבטח מהווים נתח שוק רציני ביותר בתחום הברזים וניתן למצוא אין ספור דגמים ועיצובים של ברזים. גם כאן ניכר הבדל בין הברזים שכבר כן היו פעם לבין הברזים שקיימים כיום. בעבר היו מתקינים את הברזים על הקיר מכיוון שצינורות המים יצאו מהקיר. כיום, עדיין קיימת האפשרות הזאת, אך בעיקר משתמשים בשיטת התקנה שהברז מחובר לשיש או לכיור מטבח וצינורות המים מגיעים מלמטה, דרך הארון.

ברז מנחושת, ברז מזהב או ברז מזכוכית?

בין הפרמטרים הרבים שמבדילים בין הברזים, ניתן למצוא גם את עניין החומר. מרבית הברזים אומנם עשויים מחומרים מתכתיים שנחשבים לעמידים מאוד, אך ניתן למצוא אותם בצבעים שונים וגם עם שילובי חומר נוספים. כך שאם מתאים למטבח שלכם ברז מזהב או ברז בצבע שחור, תוכלו למצוא את מבוקשכם ולא תצטרכו להתפשר על ברזים כסופים. קיימים גם ברזים בצבעים משולבים או כאלה שבאים בשילוב זכוכית.

ברזים למטבח – כל הטרנדים לשנת 2021

במילים אחרות, אם אתם קונים ברזים בשנת 2021, תוכלו ליהנות ממחבר ענק של דגמים ודוגמאות ולבחור את אלה שהכי מתאימים לכם מכל הבחינות. 

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

סגנונות של שרשראות נשים

התכשיטים שכל אישה בוחרת לענוד מגדירים את מי שהיא. שרשראות מהוות כיום חלק מקוד הלבוש של נשים. בעבר שרשראות היו מעידות על העושר של אדם

קרא עוד »