מוסיקה של אמיר פרלמן

מוסיקה של אמיר פרלמן

כל צליל יכול להעביר תחושה שלמה של שלווה ורוגע. כל צליל יכול לגרום לנו לתחושה יוצאת דופן אשר תשנה באופן מהותי את מה שאנחנו חווים. זה נכון, בין אם אנחנו מאזינים לצליל או ליצירה שלמה בעת שאנחנו נוהגים, בעת שאנחנו קוראים ספר, עושים הליכת בוקר, רצים או בכל זמן אחר. כל צליל יכול לגרום לנו תחושה מיוחדת, כל יצירה יכולה לעורר בנו רגש. 

זה בדיוק מה שיקרה כשנשמע יצירות מוסיקה של אמיר פרלמן. מדובר על יצירות ייחודיות בעלות עמוק, יצירות שמתחברות ומחברות אותנו אל הניגון היהודי הישן והמיוחד. מדובר על יצירות מקוריות שהוא מחבר ומנגן בעצמו, לבדו או בשילוב אנסמבל בו הוא חבר. 

כיצד אנחנו יכולים ליהנות מהיצירות של אמיר פרלמן 

יש לנו אפשרויות שונות ליהנות מהמוזיקה של אמיר פרלמן. אפשרות אחת, היא לרכוש את האלבומים ואת היצירות שלנו. כך נוכל ליהנות מהמוזיקה שלו בכל עת. אפשר לעשות את זה בצורה ישירה או דרך החנות של אפל. 

אפשרות אחרת, היא לצפות בסרט אודות אמיר פרלמן מעבר למילים, שעוסק במסע מוזיקלי שורשי, ובו ניתן ליהנות ממגוון רחב של יצירות שהוא יצר ומנגן. כמו כן, להזמין את האנסמבל שלו, שירה חדשה לירושלים, וליהנות מהופעה עם צלילים ושירים מקוריים. 

כך כל מי שרוצה, יכול ליהנות מהמוזיקה של אמיר פרלמן בכל דרך אפשרית. 

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

שיטת emdr
בריאות
miko

10 דברים שלא ידעתם על שיטת emdr

שיטה זו נחשבת לאחת היעילות והפשוטות יחסית, שמצליחה להביא להישגים רבים כל מי שרוצה להתמודד עם טראומות, דיכאון, חרדות ומשברים שונים. יש כמה עובדות שכדאי

קרא עוד »