צמידים לנשים

איך לבחור צמידים לנשים?

חשבתם שלבחור שרשראות לנשים זו משימה קשוחה? עכשיו תנסו לבחור צמידים לנשים. מניסיון, צמידים יותר קשה לבחור. מעבר לסגנונות צמידים וחומרים שונים יש גם את עניין המידה. היקף האמה שלנו נפרש על מגוון מידות שונות וכן גם לסגנון הצמיד יש השפעה על המידה. אם אתן מחפשות צמיד להרחיב את הקולקציה הביתית או אם אתם רוצים לפנק את האישה בצמיד מושלם לחג, עקבו אחר השאלות שעליכם לשאול על מנת להתמקד ולהפוך את חוויית החיפוש לידידותית:

מאיזה חומר?

תחילה רצוי לבודד את החומרים אשר ידוע לכם מראש שעלולים ליצור גירויים לא רצויים בעור או שישנה רגישות אליהם. לאחר מכן תבחרו את החומר אשר יוכל להתאים לכמה שיותר מהתכשיטים הקיימים, כי צמיד בדרך כלל לא בא לבד. אם זו מתנה, בצעו עבודת בילוש קלה כדי למפות את כל התכשיטים (בעיקר צמידים וטבעות) שהיא משתמשת בהם ואיך היא בוחרת להתאים. 

מה הסגנון?

כדי להחליט כל סגנון תצטרכו להחליט אם אתן מרגישות משוגעות היום או שמא בא לכן משהו נחמד שישתלב בצניעות. עוד פקטור משמעותי יהיה לאן תלכו עם הצמיד, האם לאירוע חשוב? או שמא ליום יום בלי מטרה מסוימת. כדי לבחור צמיד שיתאים לאירוע מסוים, עליכן לדעת מה תלבשו לפני בחירת הצמיד.

מה המידה?

מידה? בצמיד? כן. היקף מפרק כף היד או האמה (תלוי בסגנון הצמיד שתרצו) מאוד חשוב בבחירת צמיד חדש. חשבו על זה כך, אם מפרק כף היד שלי מאוד צר ואני קונה צמיד קשיח (בעל צורה קבועה), סביר להניח שמהר מאוד הוא ייפול לי מהיד, ועד אז הוא סתם לא יהיה ממש יפה שם.


כדי לבחור צמידים לנשים, חשוב שתשאלו את השאלות הללו. זה יעזור להתמקד בחיפוש ולבסוף לקנות את הצמיד המיועד.בקרו באתר שלנו: https://www.inbarjewelry.co.il/

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

Uncategorized
miko

איך לבחור כורסאות מעוצבות לבית?

לבית מעוצב לא בוחרים כורסאות סתמיות, אלא להפך. כאשר אתם רוצים תוצאות מיטיבות, שימו לב לכללים הבאים: כך תבחרו כורסאות מעוצבות לבית שלכם.  גודל החדר

קרא עוד »