הסרת שיער בפנים – האם זה כדאי?

אחת הבעיות האסתטיות הכי בוערות לאנשים היא שיער פנים שאי אפשר לפעמים להתמודד אתו בדרכים אחרות מלבד שיטה כמו קרן אור IPL. יש מיתוס שלפיו לא רצוי לעשות טיפולי הסרת שיער כאלה בפנים בגלל ההשפעות וההשלכות של טיפולי לייזר על המצב ההורמונלי ועידוד הצמיחה במקומות אחרים. כאן מדובר בטיפולי שיער מסוג אחר שהם בטוחים מאוד ויעילים לטווח הרחוק. כשהם מבוצעים גם על ידי צוות בעל הכשרה רפואית זה ברור גם למה אין סכנה של פגיעות שונות בעור ולמה הדיוק המרבי מושג בטיפולים כאלה.

מה חשוב לדעת על הסרת שיער בפנים?

אחד החששות הכי גדולים של אנשים הוא מפני כוויות ופגיעה בעור הפנים בגלל הסרת שיער במכשירים שפועלים על קרו ממוקדת. נכון, בשטחים אחרים של הגוף קרן לייזר שעושה את  כואבת וגורמת להתחממות לא נעימה של העור, אבל כשעובדים עם מכשיר IPL למיקוד בשורש השערה כדי להכחיד אותה לא משתמשים אותה אנרגיה ולכן לא יהיו כוויות וכאבים כאלה. ההוכחה לכך שהטיפולים לא כואבים היא שלא צריך אפילו אלחוש כמו שיש בטיפולים אחרים. קרן האור פועל בהבזקים בתדרים שונים על אותו שורש והיא מכחידה את השערה מהיסוד במספר טיפולים קטן יותר וביעילות מרבית. זהו טיפול בטוח שמומלץ על ידי רופאי וידוע כמשמיד צמיחת שיער בפנים ללא תופעות לוואי.

יתרונות נוספים של שיטת IPL

היתרון הנוסף של שיטת IPL להסרת שיער בפנים הוא העובדה שמדובר בקרן עור שאינה פוגעת בעור ולכן גם מתאימה לבעלי עור כהה. עד לאחרונה הם לא יכלו ליהנות מהטיפולים לצורך הסרת שיער בפנים. היום זה אפשרי ובטוח לגמרי ואתם יכולים להבטיח לעצמכם את המראה החלק שאתם רוצים בלי בעיה ובלי כוויות.

מוזמנים להכנס לאתר שלנו לקבלת מידע נוסף – https://drglesinger.co.il/.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

שיטת emdr
בריאות
miko

10 דברים שלא ידעתם על שיטת emdr

שיטה זו נחשבת לאחת היעילות והפשוטות יחסית, שמצליחה להביא להישגים רבים כל מי שרוצה להתמודד עם טראומות, דיכאון, חרדות ומשברים שונים. יש כמה עובדות שכדאי

קרא עוד »