איך להתחיל עם סאדו

איך להתחיל עם סאדו

פעם אנשים היו מתייחסים אל סאדו כאל סוג של סטייה. כיום, המציאות שונה לחלוטין. כאשר הדברים נעשים בהסכמה, מתוך רצון ומודעות, מדובר בעולם פופולרי הרבה יותר מכפי שאתם/אתן מעלים בדעתכם. אם אתם רוצים להתחיל ולהתנסות אבל אין לכם מושג איך וכיצד, קבלו את המדריך למתחילים. 

להתחיל עם בן/בת זוג שסומכים עליהם 

בשלבים מתקדמים, ישנם אנשים שמאוד נהנים מיחסי סאדו מאזו, עם בני זוג מזדמנים או פרטנרים חולפים. אבל בשלב הזה, קודם זהירות. מומלץ מאוד להתחיל אך ורק עם בן או בת זוג שאתם מאוד סומכים עליהם. ואם אתם רוצים לקרוא "ספרות מקצועית" בעניין, תוכלו לנסות את הרומן הרומנטי שהפך לשם דבר בתחום הזה – 50 גוונים של אפור (יש גם בסרט). 

קבעו מילת קוד 

בדרך כלל, ביחסי סאדו, אחד מבני הזוג הוא השולט (או השולטת) והשני הוא הנשלט (או הנשלטת). לפני שמתחילים, אפשר להגדיר כל מיני כללים של מותר או אסור. אבל, יחד עם זאת, תמיד רצוי לקבוע איזו מילת קוד שאומרת בעצם "עד כאן". אם מרגישים חשש רב מדי, אם מרגישים כאב עז מדי או אי נוחות, חשוב שהפרטנר או הפרטנרית ידעו מיד לעצור. אגב, מילת הקוד יכולה להיות גם לא מילולית. למשל, טפיחה עם היד יכולה לומר, זהו, עד כאן. 

הצטיידו באביזרים 

כעת, לאחר שסיימתם את שלב המבוא, את, אתה או אתם מוכנים לשלב הבא. זה הרגע להצטייד באביזרי מין שמאפשרים להיכנס לעניינים. לא חייבים לקנות בבת אחת את הכל, אבל מקובל להתחיל לפחות עם מסכות פנים וחבלים לקשירה או סרטי הדבקה ייעודיים. אפשר לנסות שוטים או מצבטים. ניתן כיום לרכוש סטים מוכנים עם כמה וכמה אביזרים, שמיועדים במיוחד למתחילים. 

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

הסרת קעקועים
בריאות
miko

הסרת קעקועים

מעוניינים לשים סוף לתופעת הקעקועים שעל עורכם? בואו להכיר את השיטה המהפכנית להסרת קעקועים! מה מיוחד בשיטה זו? היא היחידה שלא כואבת ולא תותיר לכם

קרא עוד »