איך לסדר אגרטלים בבית?

אגרטלים נועדו כדי להוסיף חן למרחב והם מכילים סידורי פרחים יפים שמציפים את הבית באור. כשאנחנו בוחרים אגרטל יפה, אנו מעוניינים באלמנט דקורטיבי שיראה טוב גם כשאין בו פרחים, לכן חשוב לבחור פריט שיתכתב עם עיצוב הבית.

ואכן כיום יש מגוון רחב של אגרטלים החל מכאלה עשויים זכוכית עד קרמיקה או חמר, סיליקון ומגוון חומרים שונים בסגנונות שונים וחשוב לדעת כיצד משלבים אותם במרחב. 

אז איך מסדרים אגרטלים בבית? הנה מספר טיפים:

מוצאים פינות ריקות – הציבו אגרטלים בפינות ריקות או כאלה שחסר בהן אלמנטים עיצוביים. זה יכול להיות שולחן קפה או שולחן פינת האוכל שעומד ללא קישוטים שהופכים אותו למרדים, זה יכול להיות מדף ערום או משטח לצד כיור אמבטיה, או אולי פינה שוממת במסדרון, מקום מתחת או מעל למדרגות או פינה לצד עמוד תומך. גם על אדן החלון אפשר לסדר אגרטלים יפים שישתלבו נהדר בין עציצים. 

הסתרה של אלמנטים באמצעות אגרטלים – אגרטלים יכולים לשמש הסוואה נהדרת לנקודות לא אסתטיות במרחב. לדוגמא: אפשר להציב אגרטל כדי להסתיר שקעים וחוטי חשמל שבוקעים מהקיר. באמצעות עציץ או אגרטל גדול אפשר להסתיר כתם ברצפה או בקיר וכל אלמנט שנרצה. 

שילוב אגרטל בשולחן – שולחן סלון, פינת אוכל ושולחן קפה – על כולם נרצה להניח אגרטל מעוצב עם פרחים אמיתיים או עם פרחי פלסטיק מעוצבים ואיכותיים. גם על גבי קונסולה שנמצאת בכניסה לבית יתאים אגרטל שאפשר למלא כל שבוע בצמחייה עשירה. אז זה הזמן לבחור אקססוריז לבית שיהפכו את המרחב לנעים מזמין ועשיר ביופי וצבעים. מידע נוסף באתר http://www.magic-moments.co.il/

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: