איך לבחור כורסאות מעוצבות לבית?

לבית מעוצב לא בוחרים כורסאות סתמיות, אלא להפך. כאשר אתם רוצים תוצאות מיטיבות, שימו לב לכללים הבאים: כך תבחרו כורסאות מעוצבות לבית שלכם. 

גודל החדר – מודדים ומצליחים 

תחילה, מדדו את גודל החדר שבו תעמידו את הכורסאות. כורסאות מעוצבות לבית צריכות להיות בעלות נוכחות, אך הן לא צריכות להשתלט. כורסאות גדולות מדי עבור חדר קטן יוצרות עומס ויזואלי והן גם פחות פרקטיות. לעומת זאת, כורסאות מעוצבות בגודל המתאים יחמיאו לחדר ולהבית בכללותו. כשמודדים ובודקים, תמיד מצליחים. 

קונספט עיצובי – דגשים שיעזרו לכם 

בחירה טובה של כורסאות מעוצבות לבית ממשיכה עם קונספט. הדגשים הבאים יעזרו לכם לבחור. הגדירו לעצמכם מה הקונספט שמוצא חן בעינכם – עיצוב רך, צבעוניות מתפרצת, סגנון עתיק או אולי עיצוב חדשני. התחום של כורסאות מעוצבות כולל מגוון עצום של אפשרויות וחשוב להתאים בין סגנון הכורסא לבין עיצובו הכולל של ביתכם. כמו כן, התמקדות בקונספט רצוי תעזור לכם להימנע מהסחות דעת ובלבול לאור שפע הדגמים. 

הריפוד שיחמיא לבית – חומרים וצבע 

צעד מרכזי בבחירת הכורסא הוא להחליט האם תעדיפו ריפוד עור או ריפוד בד. ריפודי בד מאפשרים לכם לבחור הרבה יותר אפשרויות עיצוב ודוגמאות. המון צבעים זמינים לבחירה וכן גם הדפסים מעניינים. עם זאת, ריפודי עור נחשבים ליוקרתיים למראה ונוחים לניקוי. תמיד מומלץ להתרשם מכמה סוגים שונים של ריפודים, לפני שמחליטים. 

פתרונות לחובבי הפינוק 

אם אתם אוהבים עיצוב עם פינוק, תוכלו לשקול את האפשרויות הבאות. כורסאות עם הדום מובנה יאפשרו לכם לשבת בצורה נוחה במיוחד, עם הרגליים פרושות לפנים. דגמים מסוימים כוללים אפילו מצב שכיבה, לשינה מרעננת ונוחה. כמו כן, ישנן כורסאות עם מנגנון עיסוי חשמלי מובנה ואפילו כאלה עם חימום לחורף. לקריאה אודות מושבי טלוויזיה

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: