אוהבים לצלם תמונות לבד – ככה תעשו מהן כסף – מאגרי תמונות

תמונות נחשבות לחלק חיוני בכל תוכן המופץ באתרי אינטרנט. הן מוסיפות ממד חשוב ורקע לתוכן הנכתב. לעיתים, הן נועדו להמחשה, ולעיתים, הם אייטם מרכזי בפני עצמו. כך או כך, קיימים אתרי מאגרי תמונות מובילים רבים בעולם. האתרים הללו רוכשים כל העת תמונות מצלמים או מאנשים פרטיים ואם אתם אוהבים לצלם תמונות בעצמכם אזי גם אתם תוכלו למכור להם אותן. כך תוכלו בדרך זאת להרוויח סכומים נאים מדי שנה ולהפוך את התחביב שלכם למקור הכנסה נוסף.

תמורה

התמורה מגיעה במספר אופנים. האחד הוא על ידי תשלום עבור התמונות ודרך שנייה היא על ידי קבלת תמלוגים משימוש בהן. תוכלו למצוא אתרים מגוונים של מאגר תמונות שלכל אחד יש את דרך התשלום המועדפת עליו. לכל שיטה יש יתרונות משלה. משמעות המכירה היא אובדן הבעלות עליה בעוד שקבלת תמלוגים היא אופציה המותירה אותה בבעלותכם. צריך לזכור גם, כי האתר עימו עושים עסקה יבקש בלעדיות על התמונה ולא יאפשר לכם חשיפתה ושימוש בה באתרים מתחרים.

תמונות איכותיותאתרים אלו משתמשים אך ורק בתמונות איכותיות, ומשום כך, הן צריכות להיות מעניינות ומצולמות בצורה מקצועית. תוכלו לשלוח תמונות בנושאים שונים כמו: גברים, נשים, ילדים וכדומה. בנוסף, בעלי חיים, מכוניות, מכונות, אתרי נוף וטבע ועוד. רק התמונות המעניינות ובעלות הערך המוסף הגבוה תוזמנה. יש לציין, כי יהיה צורך לקבלת  אישור אנשים מצולמים לחשיפת תמונותיהם כדי לבטל אפשרות לתביעה בגין הפרת זכויות יוצרים. כמובן, שכל עסקה כזאת תגובה במסמכים מתאימים הכוללים ויתור על בלעדיות ועל זכויות יוצרים, הסכמה לסכומי התשלום ותנאיו ועוד. מומלץ לכם לקבל מידע מוקדם על מאגרי תמונות באינטרנט מהם רוכשים תמונות ועל מדיניותם בנושא.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: