עלים סינטטיים לסקסופון

עלים סינטטיים לסקסופון – איך בוחרים את העלים הנכונים

בקצה של כל סקסופון, אנחנו יכולים למצוא עלה. לא מדובר על עלה מענף של עץ או עלה של פרח, צמח, אלא עלה אשר מטרתו לאפשר לנו להצמיד את הפיה לסקסופון בצורה נוחה ויעילה, על מנת שנוכל להפיק את הצליל הראוי. 

אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של עלים, כולל כאלה אשר עשויים מחומרים טבעיים, וכן אנחנו יכולים למצוא עלים סינטטיים לסקסופון, אשר עשויים מחומרים שונים. ההבדלים בין העלים השונים, באים לידי ביטוי, הן באופן הצליל המופק מהכלי והן מהיכולת של העלה להישמר לאורך זמן. כלומר, במקום שהם יישחקו וייהרסו, אזי שאנחנו יכולים להשתמש בעלים במשך תקופה ארוכה, למרות שימוש הולך וגובר במכשיר עצמו. 

כל נגן סקסופון, בוודאי נגנים מקצועיים, צריכים לרכוש מספר עלים ולהחזיק אותם לצד הכלי, בתיק שלו, זאת על מנת שיוכלו להחליף ביניהם במידת הצורך, בין אם זה בשביל להפיק צלילים שונים ובין אם זה בשביל שיוכלו להשתמש בכלי כפי שהם רוצים, ללא שום מגבלה. 

כיצד רוכשים עלים סינטטיים בצורה נכונה

ניתן למצוא עלים סינטטיים עבור סקסופונים הן בחנויות לכלי מוזיקה והן בחנויות שמתמחות במכירת ציוד לכלי מוזיקה מסוגים שונים. ניתן למצוא דוגמאות שונות של עלים, המותאמים על פי אופי וסוג הכלי וכן על פי הצרכים של הנגנים. 

על מנת לרכוש עלים מסוימים, רצוי מאוד לבדוק אותם לפני כן, לבדוק מאילו חומרים הם עשויים, כיצד אמורים לתחזק אותם וכמובן איך מרגישים כשמשתמשים בהם. צריך לזכור, השימוש נעשה באמצעות הפה, ולכן החומר צריך להיות נעים ולא רגיש, הוא חייב להיות מותאם לאופן בו הנגן נושף ולאופן בו הוא מנגן ולקחת בחשבון את משך זמן השימוש בכלי.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

אופני איזון לילדים
צרכנות
miko

מה היעילות של אופני איזון

אחד מהדברים שהייתם רוצים ללמד את הילדים שלכם כבר בשלב מאוד מוקדם, זה לרכב על אופניים? תוהים איך תוכלו לעשות זאת במהירות ובלי מאמץ? קנו

קרא עוד »
עימוד ספרים מקצועי
כללי
miko

מהו עימוד ספרים מקצועי?

כל ספר חייב לעבור עריכה יסודית ומקצועית לפני שהוא יוצא לאור. העריכה נועדה להכין את הספר ואת העיצוב של התכנים בו על מנת להבטיח שהוא

קרא עוד »
ארוחת שף בבית
שירותים לאירועים
miko

איך מתנהלת ארוחת שף בבית

ארוחת שף בבית היא חוויה שכל אחד היה רוצה לחוות. כמו מסעדה הקורמת עור וגידים על פי החזון האישי שלכם. אתם אלו שאחראיים ומנהלים את

קרא עוד »