למה כדאי לקחת קורס תפירת טקסטיל?

נשים מבקרות על דרך שגרה בחנויות בגדים, גם הבן זוג יודע שהוויזה משמשת אותן לשם כך… וכשהן מגיעות לחנות הן לא מפסיקות להתפעל מהגזרות, הגוונים וההדפסים. כאן נכתוב על: למה כדאי לקחת קורס תפירת טקסטיל?

התפעלתם מהבגדים?

אם כבר התפעלתן מהקולקציה בחנות, ויש לכן צביטה קטנה בלב מכיוון שאתן לא עוסקות בתחום, בהחלט אפשר לקחת קורס תפירת טקסטיל, לעסוק במה שאתן באמת אוהבות ולהגיע לתוצאות מרשימות ביותר.

למי מתאים הקורס?

קורס תפירת טקסטיל לא מתאים לכל אחת, אפילו לאלה שלא מפסיקות להתפעל מההדפסים והטקסטורות. הוא כן מתאים לנשים שמשוגעות על אופנה ובגדים, לכל מי שמדמיינת בזמנה החופשי הדפסות וטקסטורות, וכמובן היעד הוא להיות אשת מקצוע.

כל אישה (וגם גברים), יוכלו לעבוד באופן פרטי, בסטודיו שלהם, או כשכירים, מדובר באמנות של ממש.

למי עוד הקורס מתאים?

ויש עוד נשים שהקורס מתאים להן, למשל מעצבות בגדים ומעצבי אופנה שעדיין לא למדו את התחום, ואף פעם לא מאוחר. כך הם יוכלו להכיר טוב יותר את הבדים עמם הם עובדים.

מה לומדים?

כעת סביר להניח שאתן מעוניינות לדעת מה לומדים בקורס תפירת טקסטיל. קודם כל נזכיר שמדובר בקורס שאיננו אורך הרבה זמן, אולם אתן תקבלו את כלל הכלים והטכניקות לעסוק בעיצוב טקסטיל.

אתן תלמדנה להכיר את מגוון הבדים שיש, מה מאפיין אותם, צביעה של בדים, דפוסים מסוגים שונים כגון דפוס דיגיטלי, דפוס חותמות, דפוס ודפוס רשת. תוכלו למצוא מידע נוסף על הקורס גם דרך הלינק https://www.profashions.co.il/sewing-course-and-figure-developement/

לימודים מעשיים

במהלך הקורס תלמדו להשתמש בקשת רחבה של חומרים שונים ואפילו תסיירו במפעל העוסק בהדפסה דיגיטלית. לבסוף, עיצוב טקסטיל כל ייעודו הוא שתיצרו את הבדים לבד, מעצבי טקסטיל עובדים בצמוד למעצבי אופנה.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

מה זה צבעי אקריליק?

חיבתכם לאומנות וציור גרמה לכם להתנסות באופן חובבני ברישום ואיור בזמנכם הפנוי, כאשר ההשראה המרכזית לציורים שאתם מכינים הוא הנוף הירוק והמעניין הנפרש מחלון ביתכם.

קרא עוד »