איך תבחרי איפור קבוע לגבות?

איך תבחרי איפור קבוע לגבות?

איפור קבוע יכול לחולל פלאים ולמרות זאת ישנן נשים אשר נרתעות מצמד מילים אלה. אולם עם השנים הטכניקות השתנו, טכנולוגיות חדשות פותחו, וכיום איפור קבוע הוא טיפול נפוץ ופופולארי.

מגוון טכניקות

בשנים האחרונות כמה טכניקות פותחו המיועדות לאיפור קבוע לגבות, והתוצאות כיום הן לגמרי אחרות, עדינות וטבעיות יותר, זאת בהשוואה למה שהיה בעבר.

איך תדעי מהן השיטות לאיפור קבוע לגבות?

שתי השיטות הפופולאריות ביותר כיום הן מיקרובליידינד ובנוסף, גם השיטה המשולבת.

מיקרובליידינג – מה זה בדיוק?

זוהי טכניקה שאיננה חדשה, אולם בשנים האחרונות טכניקת מיקרובליידינג עברה תהפוכות, ולכן גם דעתן של נשים רבות השתנתה. באמצעות שיטת מיקרובליידינג ניתן ליצור מראה גבות שהוא טבעי לחלוטין, משתלב עם הגבות הטבעיות שלכן באופן מושלם.

מיקרובליידינג ושיטות אחרות

על העולם עוברת התפתחות טכנולוגית, וכך בדיוק עם המיקרובליידינג, שיטה שאינה חדשה אך עברה שינויים על הדרך. בשיטת זו עושים שימוש בלהב דק ביותר, וכך בדיוק מחדירים את הפיגמנט לגבות. להב זה הוא בעצם החידוש בשיטת מיקרובליידינג.

עוד חשוב לדעת כי שיטת המיקרובליידינג איננה מתבצעת באמצעות מכונה אלא באופן ידני, ולכן הקוסמטיקאית אליה יש לפנות צריכה להיות מישהי שעברה הכשרה בכדי לאפר גבות.

לא מוותרות על גבות מלאות

גם כיום קיימות כל מיני שיטות שערה, הן הפכו להיות יותר ויותר נפוצות עם השנים, יותר ויותר נשים רוצות להלך עם גבות מעוצבות ובעלות מראה אטרקטיבי.

כבר לא רק גבות דקות

בימים עברו האופנה הכתיבה לנשים גבות דקות אך עידן זה חלף מהעולם. כיום הן מעדיפות גבות מעוצבות, כדאי לפנות לאשת מקצוע בעלת ניסיון בתחום שעברה הכשרה מתאימה, שכן בכל זאת נעשה שימוש בלהבים דקים, ויש להתנהל בזהירות מול הלקוחה.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

מה זה צבעי אקריליק?

חיבתכם לאומנות וציור גרמה לכם להתנסות באופן חובבני ברישום ואיור בזמנכם הפנוי, כאשר ההשראה המרכזית לציורים שאתם מכינים הוא הנוף הירוק והמעניין הנפרש מחלון ביתכם.

קרא עוד »