הקפאת ביציות

הקפאת ביציות – לדאוג לעתיד בכל מחיר

לא מעט נשים מוצאות את עצמן בגיל מבוגר יחסית, ובאופק לא נראה ילד. עדיין, זהו החלום שלהן, ולא צריך להרים ידיים, יש מה לעשות. כאן נכתוב על הקפאת ביציות – לדאוג לעתיד בכל מחיר.

שאלות מתבקשות

והיה ואתן מתכננות להקפיא ביצית, יש קודם כל לבדוק האם זה אפשרי במקרה שלכן.

החל מאיזה גיל כדאי לבצע הקפאת ביציות ? במקרה ואתן כמה שנים מעל גיל שלושים, קרובות לארבעים ועדיין לא מעוניינת בילדים, זה הזמן להקפאת ביציות, בכדי שלא תפספסו את הרכבת.

מספר ביציות

ייתכן כי תופתעו לדעת, אך עם השנים כמות הביציות בגוף האישה הולכת ויורדת. ולמה הפליאה? מכיוון שאו עד שהילדה תגיע לגיל ההתבגרות ומיום הלידה היא תאבד תשעים אחוז מהביציות!

מה קורה בשנות השלושים?

כאשר אישה נמצאת בשנות השלושים המאוחרות לחייה, כמות הביציות יורדת באופן דרסטי, כמו כן הן אינן איכותיות כפי שהיו בגיל ההתבגרות או קצת יותר מאוחר. ובגיל 45, זהו כבר מצב קיצון, האישה כמעט לא תייצר ביציות יותר, או שאלה יהיו ביציות שאינן איכותיות.

איכות הביציות

אין ספק כי ישנה חשיבות רבה לאיכות הביציות, וכפי שצוין, כמותן יורדת עם הגיל. מדוע?

מכיוון שיהיה זה לא פשוט להפרות ביציות שאינן נחשבות לאיכותיות. אולם גם אם האישה נכנסה להיריון ומכיוון שהביציות כבר אינן איכותית, יש סיכוי ללדת עובר הסובל ממום כלשהו, והרי לא לזה התכוון המשורר.

הקפאת ביציות – תמיד מצליח?

עולם הרפואה מסביר כי הקפאת ביציות איננה מיועדת לכל אחת.

אולם אישה שכבר עושה זאת, היא בהחלט השראה חשובה לנשים אשר בסופו של דבר יחליטו ללדת בגיל מאוחר, וכל זאת באמצעות הביציות שלהן ולא של מישהי אחרת.

> אולי יעניין אתכן לקרוא גם על תרומת ביצית בארץ

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

מה זה צבעי אקריליק?

חיבתכם לאומנות וציור גרמה לכם להתנסות באופן חובבני ברישום ואיור בזמנכם הפנוי, כאשר ההשראה המרכזית לציורים שאתם מכינים הוא הנוף הירוק והמעניין הנפרש מחלון ביתכם.

קרא עוד »