דברים שלא עושים בהיכרות באינטרנט

האינטרנט, מציע לנו אפשרויות רבות שאיתן נוכל להכיר את בן או בת הזוג שלנו. ובכל זאת, גם עם כל השפע הזה, קיימים הרבה חסרונות ויתרונות בקשרים הנוצרים באינטרנט. בואו נראה איך עושים את זה נכון.

דברים שלא עושים בהיכרות באינטרנט

יש דברים שלא עושים באינטרנט. עם כל הטוב שהרשת מציעה לנו, היא גם טומנת בתוכה דברים אפלים. אבל לא על זה נרצה לדבר, אלה על האופן שבו אנחנו משתמשים בפלטפורמה הזו, כדי ליצוא חזות פיקטיבית – או קרובה לזה.

זה הזמן להירשם לאתר הכרויות.

באתרי היכרויות, יש אנשים שרושמים דברים שלא בהכרח הם נכונים ובכך, הם גורמים לצד השני לחשוק בהם. זוהי לא דרך נכונה.

אל תפרסמו תמונות של פנים שאין לכם

זה לגמרי דבר טבעי לרצות להשתמש בזווית הטובה ביותר שלכם, או לגרום לעצמכם להיראות מטורפים ככל האפשר, אבל לעוות את השרירים שלכם בצורה שגורמת לכם להיראות חצי אנושיים, חצי סקסיים – לא עושה לכם טוב לאחר מכן.

אל תפרסמו את גילכם, אם הוא אינו אמיתי

אני מבין למה אתם רוצים לשקר קצת לגבי הגיל שלכם, במיוחד כשאומרים לנשים שזה מחזיק כל כך הרבה מהערך שלנו, אבל תחשבו על זה כך: אם אתם בשנות ה- 30 לחייכם, ואומר שאתם בשנות ה-20 לחייכם, אתם עלולים למשוך אליכם בחורה שמעוניינת בגבר צעיר יותר. זוהי הונאה.

אל תזייפו את הפרופיל

ראיתי הרבה פרופילים של אנשים באתרי היכרויות שלא הייתי יוצא איתם. נכון, גם לא הייתי יוצא עם רובם. אבל אני גם יודע שמתחת לתמונות המטומטמות שלהם ולבדיחות המנוסחות בצורה מביכה, מסתתרים כמה בחורים ממש טובים. אז אל תשללו ישר.

רוצים לדעת עוד? הכנסו עכשיו לאתר הכרויות CliCupid.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

סגנונות של שרשראות נשים

התכשיטים שכל אישה בוחרת לענוד מגדירים את מי שהיא. שרשראות מהוות כיום חלק מקוד הלבוש של נשים. בעבר שרשראות היו מעידות על העושר של אדם

קרא עוד »