טיפול להסרת נגעים בעור

טיפול להסרת נגעים בעור – אילו סוגי טיפול קיימים?

נגעים בעור יכולים להיות מסוגים שונים ואנו צריכים לדעת כיצד מטפלים בהם ומתי ישנו נגע חשוד. ככל שאנחנו מתבגרים הגוף שלנו מצמיח יותר ויותר, כתמי גיל, גידולים, נקודות חן או כל מיני נגעים שאנחנו לא יודעים בדיוק איך להתייחס אליהם. לכן חשוב להסיר אותם אצל רופא מקצועי או לפחות לאבחן אותם על ידי מומחים ברפואה אסתטית, ולא להזניח את המצב במידה ומדובר בסימפטומים הבאים:

הופעה של נגע או נקודת חן. נקודת  מגרדת לעיתים תכופות יכולה להיות סימן לנגע בלתי רצוי, לכן חשוב לבדוק ולאבחן את המצב אצל מומחים ברפואת עור ולהתאים איזה סוג טיפול להסרת נגעים מתאים עבורך.

נגעים מעל גיל 40 , פפילומה נקודות חן ושאר הגידולים יכולים להופיע אחרי גיל 40.

גם נגעים לא סימטרים יכולים להיות מסוכנים לכן חשוב לבדוק אותם ולאבחן את הסימנים המחשידים.

אז כיצד מטפלים?

באמצעות מומחים באסתטיקה ורפואת העור תוכלו לדעת בדיוק במה מדובר ולהבין אם חשוב להסיר את הנגע או שמא מדובר במשהו שלא יכול להזיק.

כיום יש טכנולוגיה מיוחדת הידועה טיפול פלזמה שמאדה שכבה דקה של העור ברדיוסים קטנים ומסייעת להסיר נגעי עור. הטכנולוגיה המדויקת מאפשרת תוצאות טובות בהסרת נקודות חן ושומות ללא פגיעה ברקמות העור ובכך ללא צלקות.

באמצעות טכנולוגיות מתקדמות אפשר להסיר ציסטה, להסיר גושי שומן קטנים בעור כמו לצד העפעפיים, להסיר קסנטלזמה, וכולי. בין היתר כדאי להיעזר בטיפולי מזותרפיה, פילינג רפואי, טיפול פוטותרפיה , IR ,IPL ושאר טיפולים שמתבצעים במרכזים לרפואה אסתטית. כל אלה יסייעו גם להעלמת נגעים וגם להסרת כתמים לאחר פצעים וכוויות.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

סגנונות של שרשראות נשים

התכשיטים שכל אישה בוחרת לענוד מגדירים את מי שהיא. שרשראות מהוות כיום חלק מקוד הלבוש של נשים. בעבר שרשראות היו מעידות על העושר של אדם

קרא עוד »