חצאיות לדתיות

מה מבדיל חצאיות לדתיות מחצאיות "רגילות"?

בשנים עברו, ידעו כולם כי בגד אמור לכסות את הגוף ולטשטש את המבנה שלו, אך כיום זה הפך עניין לדתיות בלבד. בשונה מהדעה הרווחת כי אישה יפה היא אישה 'חשופה', מעדיפות הדתיות לשמור על הגוף שלהן, להצניע אותו ולא לתת לכל המי ומי לדעת מה בדיוק היקף המותניים שלה ואת גודל החזה שלה.

אם נתמקד רגע בפריט לבוש ספציפי כמו חצאיות, נגלה כי ישנם מספר הבדלים מהותיים בין חצאיות 'רגילות', אלה ש'הולכות' היום, לבין חצאיות צנועות לדתיות.

חצאית מיני? לא בא בחשבון

חצאיות לדתיות תמיד תהיינה ארוכות ותגענה לפחות עד גובה הברכיים ואף תכסינה אותן. האזור מהברכיים ומטה, הינו אזור 'מותר', כלומר, מקום שיכול להיות חשוף. ועל כן, ניתן להבין כי חצאיות מיני שאורכן אינו עובר את הירך במרבית המקרים, אינן באות בחשבון כלל מבחינת צניעות ואינן נחשבות לאופציה עבור אלה שמקפידות על אורך חצאית.

חצאית רחבה אך מחמיאה

נקודה נוספת שקיימת בחצאיות צנועות, היא עניין הרוחב של החצאית. הנשים בימינו החליטו שהבלטת הירכיים וצורת הגוף הינה דבר יפה, גם אם הגזרה שלהן לא משהו… אך למען האמת, לא רק שזה לא יפה, אלא בעיקר מדובר בדבר לא צנוע. ועל כן, ההדגשה בחצאיות לדתיות היא על רוחב הגיוני, שיאפשר לנוע בחופשיות ולא יגרום להבלטת חלקים מוצנעים.

חצאית עם דוגמא לא מחוררת

פרמטר אחרון בעניין זה הוא כמובן הדוגמא של החצאית. חצאית מיועדת לכסות את הרגליים מהמקום בו מסתיים קו החולצה ועד לברך או מעבר לה. על כן, מיוצרות החצאיות ה'דתיות' בדוגמא אטומה, לא מחוררת ובגזרה שלמה, כזו שמסתירה את כל החלק הדרוש לפי הדרישות והרצונות הקיימים באופנה צנועה לנשים.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

נעלי פלטפורמה לכלה

נעלי פלטפורמה לכלה היא טרנד פופולרי מאוד. פלטפורמות הן סוג של נעל בעלות עקב מוגבה, בדרך כלל בגובה של לפחות 10 סנטימטרים. לעתים קרובות הם

קרא עוד »

רהיטים לפעוטונים

 עריכה באמצעות אלמנטורלהעביר לטיוטהתצוגה מקדימהעדכוןהוספת כותרת הרהיטים למשפחתונים עשויים מעץ, כך שהם עלולים להינזק בקלות על ידי ילדים. לכן, הרהיטים צריכים להיות עמידים מאוד וקלים

קרא עוד »

סדנאות

סדנאות הן דרך מצוינת ללמוד מיומנויות חדשות ולקבל משוב על העבודה שלך. הם גם דרך מצוינת לפגוש אנשים אחרים ולשתף את הידע שלך. ניתן למצוא

קרא עוד »