חצאיות לדתיות

מה מבדיל חצאיות לדתיות מחצאיות "רגילות"?

בשנים עברו, ידעו כולם כי בגד אמור לכסות את הגוף ולטשטש את המבנה שלו, אך כיום זה הפך עניין לדתיות בלבד. בשונה מהדעה הרווחת כי אישה יפה היא אישה 'חשופה', מעדיפות הדתיות לשמור על הגוף שלהן, להצניע אותו ולא לתת לכל המי ומי לדעת מה בדיוק היקף המותניים שלה ואת גודל החזה שלה.

אם נתמקד רגע בפריט לבוש ספציפי כמו חצאיות, נגלה כי ישנם מספר הבדלים מהותיים בין חצאיות 'רגילות', אלה ש'הולכות' היום, לבין חצאיות צנועות לדתיות.

חצאית מיני? לא בא בחשבון

חצאיות לדתיות תמיד תהיינה ארוכות ותגענה לפחות עד גובה הברכיים ואף תכסינה אותן. האזור מהברכיים ומטה, הינו אזור 'מותר', כלומר, מקום שיכול להיות חשוף. ועל כן, ניתן להבין כי חצאיות מיני שאורכן אינו עובר את הירך במרבית המקרים, אינן באות בחשבון כלל מבחינת צניעות ואינן נחשבות לאופציה עבור אלה שמקפידות על אורך חצאית.

חצאית רחבה אך מחמיאה

נקודה נוספת שקיימת בחצאיות צנועות, היא עניין הרוחב של החצאית. הנשים בימינו החליטו שהבלטת הירכיים וצורת הגוף הינה דבר יפה, גם אם הגזרה שלהן לא משהו… אך למען האמת, לא רק שזה לא יפה, אלא בעיקר מדובר בדבר לא צנוע. ועל כן, ההדגשה בחצאיות לדתיות היא על רוחב הגיוני, שיאפשר לנוע בחופשיות ולא יגרום להבלטת חלקים מוצנעים.

חצאית עם דוגמא לא מחוררת

פרמטר אחרון בעניין זה הוא כמובן הדוגמא של החצאית. חצאית מיועדת לכסות את הרגליים מהמקום בו מסתיים קו החולצה ועד לברך או מעבר לה. על כן, מיוצרות החצאיות ה'דתיות' בדוגמא אטומה, לא מחוררת ובגזרה שלמה, כזו שמסתירה את כל החלק הדרוש לפי הדרישות והרצונות הקיימים באופנה צנועה לנשים.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

טבעת אירוסין עדינה
מתנות
miko

למי תתאים טבעת אירוסין עדינה

השאלה איך לבחור טבעת אירוסין יפה שתתאים לאישה שאתה אוהב היא לא שאלה פשוטה. למעשה, אנחנו רואים שהרבה מאוד גברים נתקלים בדילמה הזאת ולא ממש

קרא עוד »
אופני איזון לילדים
צרכנות
miko

מה היעילות של אופני איזון

אחד מהדברים שהייתם רוצים ללמד את הילדים שלכם כבר בשלב מאוד מוקדם, זה לרכב על אופניים? תוהים איך תוכלו לעשות זאת במהירות ובלי מאמץ? קנו

קרא עוד »
עימוד ספרים מקצועי
כללי
miko

מהו עימוד ספרים מקצועי?

כל ספר חייב לעבור עריכה יסודית ומקצועית לפני שהוא יוצא לאור. העריכה נועדה להכין את הספר ואת העיצוב של התכנים בו על מנת להבטיח שהוא

קרא עוד »