פארק בבלי – פרויקט מגורים שממש כדאי להכיר

מגורים זה כבר לא רק ארבע קירות וקורת גג מעל הראש. מגורים הם חוויה, הם איכות חיים ועוד הרבה יותר מכל אלו. כאן אתם מוזמנים לפגוש את פתרון המגורים המתאים והנכון ביותר למי שרוצה איכות חיים לצד גיבוש קהילתי – פארק בבלי. בעיר תל אביב מוקמת לה שכונה מדהימה וייחודית ששמה לה מטרה להציע לתושבים חווית מגורים מיוחדת במינה. פארק בבלי זו הכתובת למי שרוצה מרקם קהילתי וחיי חברה תוססים, למי שמחפש לגור בתל אביב ויחד עם זאת לא לשקוע בתוך המרחב האורבני העמוס.

מה כדאי להכיר בפארק בבלי?

פארק בבלי הוא פרויקט מגורים שמוקם מתוך מחשבה עמוקה ושימת לב פרטנית לכל פרט ופרט. זאת כדי לספק לכל אחד מהתושבים חווית מגורים איכותית וטובה ביותר. כאן מתאגדות משפחות שמחפשות איכות חיים לצד טבע ונוף. אנשים ששואפים לשלב חיי קהילה וחברה לצד גידול ילדים. משפחות שמחפשות לחיות במרקם קהילתי מחבר ומעצים. אם כל זה מדבר אליכם ונראה לכם כמו משהו שמתאים לחיים האישיים שלכם – כדאי לכם לבוא להכיר את פרויקט המגורים פארק בבלי.

נציין את המיקום המדהים של השכונה, זו נמצאת בתוך העיר תל אביב, אך באזור שהוא נושק לטבע ולנופים הפתוחים. נתון מדהים שמאפשר לכם לחיות במרכז ולהיות קרובים לכל מקום, אך מנגד איכות החיים שלכם שונה ומיוחדת. אתם לא נושמים את הצפיפות האורבנית ואת הכבישים העמוסים שמאפיינים את העיר תל אביב ואת המרכז בפרט. כאן יש לתושבים את השקט שלהם מחד, ואת הקרבה ואת האפשרויות הנגישות מאידך. לא פלא שמתעניינים רבים באים להתרשם מהמקום ולשקול רכישת נכס בפארק בבלי המתפתח.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

מה זה צבעי אקריליק?

חיבתכם לאומנות וציור גרמה לכם להתנסות באופן חובבני ברישום ואיור בזמנכם הפנוי, כאשר ההשראה המרכזית לציורים שאתם מכינים הוא הנוף הירוק והמעניין הנפרש מחלון ביתכם.

קרא עוד »