מיניבוס נגיש

מיניבוס נגיש – מה זה אומר?

הדרישה לניידות נוחה ומהירה היא צורך בסיסי של כל שכבות האוכלוסייה, ובשנים האחרונות הדרישה לשירותי מיניבוס נגיש גדלה בכל רחבי הארץ. מיניבוס נגיש זהו מיניבוס המותאם במיוחד עבור הסעת אנשים בעלי מוגבלויות ונכויות שונות. זהו ללא ספק כלי תחבורה שעצם קיומו, משנה חיים ומייצר הזדמנויות גם לבעלי מוגבלויות- להתנייד, לטייל, לעבוד ובעצם לנהל חיים פוריים וחופשיים ככל שרק יחפצו. אז במה שונה מיניבוס נגיש ממיניבוס רגיל? תגלו בהמשך.

מיניבוס נגיש – במה הוא שונה?

מיניבוס נגיש זהו כמובן מיניבוס שונה במבנהו על מנת שיוכל להיות מותאם לבעלי מוגבלויות ונכויות שונות. מיניבוס נגיש אמור לאפשר לכיסא גלגלים להיכנס לתוכו, לאפשר מרחב תנועה ובגדול להיות מותאם עבור סוגי מוגבלות שונים.

כמה מרכיבים בהם שונה מיניבוס נגיש ממיניבוס רגיל:

  • מקום מיוחד לכיסא גלגלים – קיימת מעלית המאפשרת עליה נוחה ובטוחה של כיסא גלגלים ומקום ישיבה מאובטח ומרווח.

  • נהג מנוסה – מלבד המרחב והמכשור, חשוב מאוד שהנהג ידע לתפעל את המיניבוס מתוך היכרות טובה עם המערכות וניסיון רב בתחום.

  • חגורות בטיחות ייעודיות – כל נוסע העולה למיניבוס צריך להיות חגור בחגורת בטיחות. לכן, במיניבוס נגיש יהיו גם חגורות בטיחות מותאמות עבור הצרכים השונים.

המשמעות של מיניבוס נגיש

עבור רוב האנשים המשתמשים בשירות הסעות, אם זה לעבודה, לטיולים ועוד, רואים זאת כצורך בסיסי ולא משקיעים יותר מידי מחשבה בנושא. לאנשים בעלי מוגבלויות ונכויות שונות, הניידות ממקום למקום עלולה להיות משימה מורכבת ביותר. לכן, כאשר יותר ויותר חברות הסעות מציעות גם שירות מיניבוסים נגישים , כך חופש התנועה של יותר אנשים גדל ומתרחב. פתאום לצאת לטיולים, לעבודה, לימי גיבוש ועוד – זו לא משימה קשה מידי.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

סגנונות של שרשראות נשים

התכשיטים שכל אישה בוחרת לענוד מגדירים את מי שהיא. שרשראות מהוות כיום חלק מקוד הלבוש של נשים. בעבר שרשראות היו מעידות על העושר של אדם

קרא עוד »