סדנת הומור

למה כדי לקחת סדנת הומור?

בהופעות בידור מסוימות נדמה כאילו האומן או האמנית שולפים את הבדיחות ברצף, ממש מתוך השרוול. אבל מה שנראה כמו בדיחה ספונטנית, רק לעיתים נובע מתוך כישרון מולד. הומור, כמו כל תכונה, זה משהו שאפשר ללטש, לשפר ואפילו ללמוד. נציג כמה סיבות טובות לקחת סדנת הומור ולהפיק ממנה תועלת בהמון רבדים שונים.

להתחבב וליצור קשרים בין אישיים

רוצים להיות אנשים יותר חברותיים? רוצים שיהיה לכם יותר קל להכיר אנשים חדשים ולכבוש את ליבם? אין כמו הומור בתור כלי ששובר את הקרח. סדנת הומור תאפשר לכם לראות ולהכיר את המצחיק בחיים, גם בסיטואציות מלחיצות. כישורי חוש הומור יאפשרו לכם לגשת לאנשים חדשים, בעבודה, מסיבות ביציאות. מרבית האנשים מודים שמוקד משיכה מרכזי בקרב בני המין השני הוא הומור. כך שגם מי שרוצה יותר הצלחה בתחום הרומנטי, סדרת הומור בהחלט יכולה להועיל מאוד בכך.

להוביל אנשים בעזרת הומור

מי ששואף להיות מנהל טוב, יכול לגשת אל העובדים והכפופים לו בצורות שונות. גישה אגרסיבית זוכה כיום להרבה פחות כבוד. לעומת זאת, ניהול בעזרת הומור (במידה), כבר עובד בצורה הרבה יותר טובה.
באתר https://www.odeliayakir.co.il/ קראנו שסדנת הומור תאפשר לכם להוביל סיטואציות בצורה יותר קלילה, אך לא סתם כדי להצחיק. גישה קלילה במידה תאזן את הרגעים שבהם צריך לנקוט בגישה יותר אסרטיבית.

לרכך את הקושי בחיים

הומור כשלעצמו לא יכול להפוך את כל העולם לאופטימי בין רגע. אבל הומור בהחלט יכול להפוך כל מציאות ליותר נעימה ופחות קשוחה. אם אתם מרגישים שאתם רוצים לראות את החיים בצורה יותר נעימה ואם אתם רוצים לרכך את הקושי בחיים, סדנת הומור תעניק לכם תפיסת מציאות יותר אופטימית ביסודה.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

מה זה צבעי אקריליק?

חיבתכם לאומנות וציור גרמה לכם להתנסות באופן חובבני ברישום ואיור בזמנכם הפנוי, כאשר ההשראה המרכזית לציורים שאתם מכינים הוא הנוף הירוק והמעניין הנפרש מחלון ביתכם.

קרא עוד »