מכירת רכב לפירוק

מה הפיתרון לרכבים ישנים?

התשובה לשאלה זו אינה חד משמעית. כל רכב בא יומו, כמו כל חפץ אחר גם לרכב יש בלאי, הוא מתיישן ואט אט אנו מבינים שהגיע זמנו וצריך להוריד אותו מהכביש. אך לא כל המקרים דומים. כאמור התשובה למה הפתרון לרכבים ישנים תלוי מאוד במצבו העכשווי של הרכב.

ככל שהרכב מתיישן אנחנו מבינים שהגיע הזמן לשכוח מהרכב הישן, למכור אותו לחברת DBC פירוק רכבים , ולהתחיל לחשוב איזה רכב אנחנו הולכים לרכוש. במקרים רבים בהם ניתן לעשות טרייד אין בעת הרכישה. אך כאשר מדובר ברכב שמתיישן באמת, תמורתו של הרכב אינה מצדיקה את שהותו במגרש המכוניות אפילו ליום אחד.

הורדת רכב מהכביש

אז מה עושים? בדרך כלל הרכב עומד ללא שימוש, חוץ ממקרים דחופים, או לחילופין נעניק אותו לבן משפחה שרק עכשיו קיבל רישיון נהיגה. אבל זה טוב רק עד שרישיון הרכב נגמר או אז גם הביטוח מתייקר ומה שנשאר לנו לעשות זה רק להיפטר מהרכב.

כמובן שאנחנו ננסה לנצל כל מה שנשאר מהרכב ונרצה לקבל לפחות סכום התחלתי לרכב החדש.
אז מה עושים? הנה כל הפרטים.

תחילה, לפני שאתם מורידים את הרכב הישן מהכביש יש לכם שלושה שלבים לבצע בכדי להימנע מהוצאות מיותרות.

  1. ביטול הרישוי של הרכב, לעיתים זה יזכה אתכם על יתרת הזמן.
  2. ביטול והקפאת הביטוח על הרכב, גם כאן תוכלו לקבל זיכוי על התקופה שנשארה.
  3. עליכם לפנות לחברת גרירה לפינוי רכבים ישנים.

מכירת רכב לפירוק

בדרך כלל, כאשר יש לנו רכב ישן שכבר אין יותר מיד מה לעשות איתו וניסיון למכור אותו ללקוח הגון יעלה לנו במשאבים וכאבי ראש שלא שווים את הרווח. במצב זה כדאי לבדוק מחיר פירוק רכבים באתר DBC ולמכור את הרכב לפירוק בהקדם.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

סגנונות של שרשראות נשים

התכשיטים שכל אישה בוחרת לענוד מגדירים את מי שהיא. שרשראות מהוות כיום חלק מקוד הלבוש של נשים. בעבר שרשראות היו מעידות על העושר של אדם

קרא עוד »