שירותי תפירה

שירותי תפירה

אם נוצר חור בחולצה או במכנסיים, אם קיים צורך לקצר אותן, להצר את הבגד או להוסיף בד כאשר הוא קטן ולוחץ, הפתרון הטוב ביותר הוא לפנות לתופר או תופרת. במאמר זה נכתוב על שירותי תפירה.

כל סוגי התיקונים

אם הבגד לא יושב עליכם כמו שצריך, או הכפתורים רופפים, יש לבצע תיקוני בגדים כמו עבודת מכפלה, במקרים בהם המכנסיים פרומים, או שיש להחליף רוכסן, הפתרון היעיל ביותר הוא לפנות לחנות העוסקת בתחום שירותי תפירה.

לא חייבים לוותר על הבגד, סביר להניח שהוא עלה לכם לא מעט כסף.

בגד שיחמיא לכם

הרי אנו תמיד רוצים ללבוש בגדים שיחמיאו לנו, לא תמיד אנו יודעים לאן בדיוק לפנות. לעיתים רק בשל כפתורים פרומים אנו משליחים את הבגד לאשפה, ובהחלט קיימות אופציות אחרות כמו שירותי תפירה.

חבל לוותר על הבגד

אין שום סיבה לוותר על הבגד שאתם כה אוהבים. פנו לחנות המציעה שירותי תפירה, בה עובדות תופרות מקצועיות ומיומנות, הן גם מתקנות בגדים לחיילים, יש לכך ביקוש רב.

ירדתם במשקל?

מזל טוב! סוף סוף השלתם ק"ג וכעת הבגדים שוחים עליכם. גם כאן קיימת אפשרות להצר אותם ולהתאים למידותיכם.

אין שום צורך לרכוש בהרבה מאוד כסף ביגוד חדש.

התופרות עוסקות בתיקוני מכפלת, תיקון קרעים בבגד, הצרת שמלות, ואפילו ניתן לחדש בגדים שדהו.

ממש כמו קוסמות

התופרות האיכותיות הן לא פחות מקוסמות, הן עובדות באמצעות מכונות תפירה מתקדמות, ואפשר במקרים מסוימים פשוט להשתמש בחוט ומחט, כך ניתן לפתור את הבעיות שלכם עם הבגד במקום זריקתו לפח.

חייטים עם דיפלומה

פנו לחנות הרלוונטית לתחום וגלו כי היא מעסיקה חייטות מהשורה הראשונה, חייטות מדופלמות, שתיקנו זה לא מכבר בגדים רבים, הן יודעות בדיוק מה לעשות.

לעוד מידע, בקרו באתר https://mrquick.co.il/

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

סגנונות של שרשראות נשים

התכשיטים שכל אישה בוחרת לענוד מגדירים את מי שהיא. שרשראות מהוות כיום חלק מקוד הלבוש של נשים. בעבר שרשראות היו מעידות על העושר של אדם

קרא עוד »