ארוחת שף בבית

איך מתנהלת ארוחת שף בבית

ארוחת שף בבית היא חוויה שכל אחד היה רוצה לחוות. כמו מסעדה הקורמת עור וגידים על פי החזון האישי שלכם. אתם אלו שאחראיים ומנהלים את המסיבה, אתם אלו שמחליטים מה בדיוק יהיה בארוחה. איך מתנהלת ארוחת שף בבית ? בראש ובראשונה על פי טעמכם האישי. אתם אלו שצריכים להחליט מה בדיוק אתם מעוניינים לקבל ומהר מאוד תוכלו לראות איך ארוחת השף שלכם הופכת למה שתמיד חלמתם עליו באמת.

אל תשכחו לדבר עם השף במעוד מועד

כדי שבסופו של יום ארוחת שף בבית תתנהל על פי התנאים שלכם, כמו שתמיד רציתם, הדבר הראשון שאתם חייבים לעשות הוא לדבר עם השף. אתם חייבים לברר מולו מה האפשרויות שיש לו להציע ולהגיד באופן הכי פשוט, מה אתם אוהבים לאכול.

אתם לא צריכים להיות מוטרדים מכך שמדובר על עולם שלם שאתם לא מכירים, אולי עולם בו אתם חוששים שמא הידע שלכם חסר ולכן אתם לא תוכלו להגיד במדויק מה אתם רוצים. בשביל זה תקבלו כמה הצעות ממי שכבר עשה אירועים כאלו בעבר ויודע מה היה הצלחה מסחררת ומה פחות. תוכלו לקבל עצות, הכוונה ולהבין טוב יותר מה התנאים העומדים לרשותכם ומה בדיוק אתם מעוניינים לקבל בסופו של דבר.

זכרו כי מדובר על עולם שלם של הפתעות

הרבה פעמים את ההפתעות שומרים לסוף. תנו לשף שלכם אייל פינקלשטיין להפתיע אתכם, לבוא עם רעיונות יצירתיים ומנות שאתם בחיים לא הייתם חושבים עליהן בעצמכם. תנו לו להוביל ומהר מאוד תבינו כי כל ההפתעות הללו היו לחלוטין שוות את ההמתנה והציפיה.

ראש פתוח והקשבה זה מה שיהפוך את האירוע שלכם לחד פעמי, מרגש ומסעיר עבורכם ועבור האורחים שלכם.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

סגנונות של שרשראות נשים

התכשיטים שכל אישה בוחרת לענוד מגדירים את מי שהיא. שרשראות מהוות כיום חלק מקוד הלבוש של נשים. בעבר שרשראות היו מעידות על העושר של אדם

קרא עוד »