עימוד ספרים מקצועי

מהו עימוד ספרים מקצועי?

כל ספר חייב לעבור עריכה יסודית ומקצועית לפני שהוא יוצא לאור. העריכה נועדה להכין את הספר ואת העיצוב של התכנים בו על מנת להבטיח שהוא עומד לכבד את עצמו, להיות נוח לשימוש ונעים לקריאה.

עימוד ספרים באתר ספרי ניב מתייחס לחלקות התכנים על פני העמודים של הספר. כולנו מכירים את תוכנות ההקלדה הבסיסיות, אלו מחלקות את התכנים לפי עמודים באופן אוטומטי – כאשר עמוד מתמלא הטקסט זורם אוטומטית הלאה לעמוד הבא.

עימוד מקצועי בספר

אך כאשר מדובר על ספר שעומד להגיע לבית דפוס או אפילו באי בוק שיימכר ללקוחות, אי אפשר לסמוך על החלוקה הספונטנית של תוכנת ההקלדה. צריך כאן עבודה מקצועית של מעמד טוב. עימוד טוב מתייחס לחלוקה נכונה של התוכן על פני העמודים, לחלוקה מבחינת התוכן והיבטים נוספים אחרים שמשפיעים על הנראות הוויזואלית של הספר. כאשר הספר מעומד כראוי, הוא נראה מקצועי יותר, הוא נוח לקריאה והטקסטים מוגשים בצורה טובה יותר לעין הקורא.

היכן מאתרים מעמד ספרים מקצועי?

כדי להיות בטוחים שהספר מעומד כראוי, שהוא נראה טוב ושהטקסטים מטופלים כראוי, חשוב להפקיד את העבודה בידיים של מעמד ספרים מקצועי. מעמד מקצועי הוא אדם שמכיר את תוכנות העימוד המתקדמות, הוא בקיא בנושאי עימוד והתאמה ויזואלית בעת הוצאת ספר ומוודא שהספר שלכם נראה נפלא ומתאים להדפסה. כאשר מדובר על ספר שמשלב איורים או גרפים יש חשיבות גדולה יותר לעימוד המקצועי שידאג לשלב כל איור וכל גרף במקום הראוי והנכון לו. עימוד ספרים מקצועי הוא שירות שיינתן לכם על ידי חברה המתמחה במתן מענה למו"לים שמחברים ספרים ומוציאים אותם לאור. אחד השלבים הוא שלב עימוד ספרים מקצועי לקראת הוצאה לאור.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

מה זה צבעי אקריליק?

חיבתכם לאומנות וציור גרמה לכם להתנסות באופן חובבני ברישום ואיור בזמנכם הפנוי, כאשר ההשראה המרכזית לציורים שאתם מכינים הוא הנוף הירוק והמעניין הנפרש מחלון ביתכם.

קרא עוד »