הסרת קעקועים

הסרת קעקועים

מעוניינים לשים סוף לתופעת הקעקועים שעל עורכם? בואו להכיר את השיטה המהפכנית להסרת קעקועים! מה מיוחד בשיטה זו? היא היחידה שלא כואבת ולא תותיר לכם צלקות. היא מבוססת על טכנולוגיה עילית ומביאה חדשנות משמעותית לעור שלכם. מה אתם צריכים לדעת על הדרך החדשה להסרת קעקועים?

ללא ניתוח או פרוצדורה כירורגית

הסרת קעקועים בשיטת Fotona qx max לא נעשית בניתוח. במקום זאת, היא נעשית באמצעות טכנולוגיית לייזר, אשר תבצע מחיקת הקעקוע בשלבים. השלבים נקבעים על פי עוצמתו ורמת מורכבותו של הקעקוע ולרוב יידרשו 3-18 פגישות לסיום הפרויקט.

ללא כאבים – הנוסחה המושלמת לטיפול

הסרת קעקועים בלייזר נעשית באמצעות קרן לייזר ישירה ללא ניתוח מקדים. הדבר מצריך אתכם להתמרח בחומר מיוחד נגד העקצוץ הצפוי לעור שלכם, ומרגע זה הוא חסין מלייזר וניתן לקבל את הטיפול ללא חשש מספיגה כלשהי של הרגשה לא נעימה במהלך הטיפול. את ההכנה לטיפול באמצעות חומר המריחה אתם תעשו בכל פגישה כשתגיעו לקליניקה.

רואים תוצאות כבר בפגישות הראשונות

כבר בפגישות 1-3 תוכלו לראות שהצבעים דהו בחלקם העיקרי ובקעקוע בהיר וקל ייתכן כי במפגש השלישי כבר תסיימו את הטיפול. ההתקדמות מורגשת היטב ובשונה מטיפולי קוסמטיקה אחרים יש לכם ודאות שבתום המפגשים יוסר הקעקוע. אנו יודעים כמה זה חשוב למטופלים קוסמטיים שחוששים מאד כי הטיפול לא יצליח והם שמו את כספם על קרן הצבי. לא כך יקרה במסגרת הסרת קעקועים זו, שתוצאות ייראו ממש מפגישה לפגישה.

אין צלקות – קבלו עור חלק ונקי ללא צלקות

אחד החששות מטיפול הסרת קעקועים הוא מצלקות. גם כשבוחרים כירורג, תמיד הולכים לטוב ביותר כדי להקטין את הסיכוי שהן ייווצרו. כאן, אתם לא משלמים עשרות אלפי שקלים כדי להקטין או לגמד סיכוי זה, אתם לא תספגו שום צלקת, כי זו בדיוק המהות של הטכנולוגיה. היא לא צורבת את העור, לא גורמת לעליית הטמפרטורה שלו ואפילו לא לכיב מקומי. היא נועבד לטפל אך ורק בצבע של הקעקוע ותוכננה לזיהויו המלא ולהפרדתו מהעור האמיתי שלכם. תכונה זו היא הסיבה לכך שמדובר בטכנולוגיה בטוחה וחפה מצלקות.

קביעת העלות של הטיפול וכמות המפגשים

עלות טיפול הסרת קעקועים נגזרת מכמות המפגשים ביחס ישר. ככל שישנם יותר מפגשים העלות תהיה יותר גבוהה. כמות המפגשים נקבעת על פי רמת מורכבותו של הקעקוע. צבעים כהים יותר וגודל גדול יותר יהיו קשים יותר מהסרה מאשר הממוצע, ויידרשו מספר רב יותר של פגישות מאשר מבעלי קעקועים אחרים. העלות גם במצבים מאד מורכבים לרוב תהיה יקרה פחות מזו של ניתוח המבוצע בבית חולים פרטי, ולכן הדבר עדיף בכל פרמטר למעוניינים לשים סוף לקעקועים שלהם. אם גם אתם מתלבטים היכן להסיר אותם, כאן תוכלו לקבל מענה מלא וכלכלי, וחשוב מכל, מקצועי ומדויק.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

מה זה צבעי אקריליק?

חיבתכם לאומנות וציור גרמה לכם להתנסות באופן חובבני ברישום ואיור בזמנכם הפנוי, כאשר ההשראה המרכזית לציורים שאתם מכינים הוא הנוף הירוק והמעניין הנפרש מחלון ביתכם.

קרא עוד »