אימון כושר אישי

אימון כושר אישי

אתה יודע, אני לא חשבתי בחיים שזה בדיוק מה שאני זקוק לו! כל כך הרבה לפניך ניסו והציעו לי –  כי תכלס, כל כך הרבה זמן רציתי לנסות אימון כושר אישי אחד על אחד, אך תמיד כשזה הגיע לשורה התחתונה בלמתי את עצמי! זה למשל משפט ששמעתי לפחות עשרים פעמים אם לא יותר! מתאמנים או מתאמנות שמתחילים איתי תהליך וישר מתוודים בעניין. זה לא שאני אטום, ההפך, אני מבין אותם, לא כל אחד ואחת מרשים לעצמם להתחיל תהליך כזה מורכב. למה מורכב? וואו, יש המון מה לכתוב על זה, אבל אני אגע בעיקר בדברים הכי בולטים בסיפור.

התהליך שבו פונה אלי בחור או בחורה, גבר או אישה בשביל עצמם או בשביל אחרים, תמיד מתחיל בהמון חששות. כמו שכבר הזכרתי מקודם, זה לא פשוט לכולם להגיע אלי "אפויים" (בסלנג של שפת רחוב כמובן..) לתוך הסיפור ולהתחיל אימון כושר אישי. יש כמה סיבות שניתן וארצה לפרט לגביהן:

  • קודם כל זה עסק יקר. גם אם הולכים על משבצת קצרה יחסית של 45 דקות (למרות שרוב המתאמנים בוחרים לקחת שישים דקות) ומתאמנים רק פעמיים בשבוע זה עדיין יוצא המון. רוב האנשים פשוט לא מוכנים להוציא כל כך הרבה על משהו שלא נראה להם הכרחי.
  • הכרחי זאת הנקודה הבאה, וזאת משום שמרבית האנשים ואולי אם להתנסח בכלליות, אפילו כולם, חושבים ובטוחים כמעט עד השנייה האחרונה שהם מרימים את הטלפון ומחייגים אלי, שהנה ,הפעם הם מצליחים לבד, הנה, הפעם הם מביאים את עצמם כל שבוע לשני אימונים בלי שאף אחד יישב להם על הראש. מה אתם אומרים הצליחו?
  • חלק מהאנשים שאני מאמן גם בתור מאמן TRX בכלל לא פנו אלי. פנו אלי בשבילם ועבור קרובי משפחה, כי הם, מיוזמתם, לא חשבו בכלל שהם זקוקים לשירות שלי. מיותר לציין שבדיוק על אלו אני מדבר בפסקה הראשונה.

אז הבנתם את הראש, יש המון סיבות למה אחרי כמה פגישות אני שומע את המשפט הבא: תקשיב, אני מרגיש/ה פגז! אנרגטי, חיוני, קליל.. סך הכל עשינו אימון כושר אישי ראשון אבל אני כבר מזהה ומבין שיש לנו דרך ארוכה ביחד! אני כמובן מתמוגג למשמע השבחים האלו אך מבין לגמרי מאיפה זה בא.  לאחר שנים של בזבוז זמן, יש תחושה של פריצת דרך , ממש כמו תגלית מדעית. מה עוד אפשר לומר? אושר גדול ובתקווה שכולם ימשיכו לעשות פעילות גופנית, בלי ובעיקר עם הדרכה ממוקדת ופרטית ורצוי אצלי :).

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

מה זה צבעי אקריליק?

חיבתכם לאומנות וציור גרמה לכם להתנסות באופן חובבני ברישום ואיור בזמנכם הפנוי, כאשר ההשראה המרכזית לציורים שאתם מכינים הוא הנוף הירוק והמעניין הנפרש מחלון ביתכם.

קרא עוד »