איך לעצב אירוע עם ריהוט מושכר לאירועים

 בעבר לא היה צורך להשכיר ריהוט לאירוע. אירועים היו מתקיימים באולמות סגורים שסיפקו את כל השירותים. כסאות, שולחנות ומלצרים. מנה ראשונה בורקס לכולם, מנה שניה בשר או עוף לכולם ומנה שלישית קינוח. 

לא היה בופה, חופה תחת כיפת השמיים, גני אירועים, אירוע בים, ביער, באוהל, חתונת צהריים וכדומה – הקונספט היה זהה ואחיד לכולם.

כיום מגוון האפשרות גדול מאד וכל אחד יכול להגשים את החלום לאירוע בהתאמה אישית באמצעות חברת השכרת ציוד לאירועים קטנים וגדולים.

בין אם מדובר בבר או בת מצווה, ברית או בריתה, חתונה, חתונת כסף, זהב ואפילו פרישה מהעבודה – בעלי השמחה יכולים להרכיב את האירוע בתנאים שלהם, בתקציב שלהם, בהתאם לפרמטרים ולסטנדרט שמתאים לאורחים שלהם. 

לצורך הפקת אירוע בהתאמה אישית יש כאלה שלוקחים חברת הפקה שמפיקה את כל האירוע ויש כאלה שמפיקים בעצמם ויוצרים קשרים באופן עצמאי עם נותני השירותים בתחומים השונים. החל ממיקום האירוע, חברה לאספקת חופות, ריהוט, עיצוב וכדומה. 

ריהוט מושכר

שינוי משמעותי שעבר על עולם האירועים הוא האפשרות להשכיר ריהוט. אוכל, די. ג'י ועיצוב פרחים היו גם בעבר וכפי שכבר צויין, האירועים התקיימו באולמות עם השולחנות והריהוט שסופק על ידי האולמות. 

האפשרות לעשות את האירוע בכל מקום החל מהיער ודרך החוף, הספינה ואפילו בבית, הביאה להקמה של חברות שמספקות ריהוט מושכר בהתאם לאופי ומיקום האירוע. 

אף אחד לא חושב לרכוש ריהוט לאירוע חד פעמי ולכן השכרת ריהוט לאירועים היא האופציה המועדפת.

ריהוט לאירוע חוץ או לאירוע פנים, ריהוט למזג אוויר חורפי או קיצי. ריהוט לאירוע על החוף או על דק. ישיבה גבוהה או נמוכה ועוד, כל אלו משתנים שחברה טובה תדע לתת עליהם מענה.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

תחנות רדיו

תחנות רדיו הן מקור נהדר לתוכן. הן יכולות לשמש גם ליצירת תוכן המתאים לטעם ולצרכים של קהל היעד על פי סקרים שהן עושות ועל פי

קרא עוד »