טיפול בדום נשימה בשינה

טיפול בדום נשימה בשינה – המדריך המלא

יש הרבה אנשים שסובלים מבעיה של דום נשימה במהלך השינה. זה משפיע עליהם על היום למחרת כשהם עייפים מאוד ולא מרוכזים. קצרי רוח ולא ממש סימפטיים. הבעיה הכי גדולה היא שהם לא באמת יודעים מה גורם לבעיה שלהם ולמה הם סובלים מכל התופעות אשר אותם מנינו לעיל.

אז דבר ראשון ננסה להבין מה זה דום נשימה בשינה, מה זה עושה וכיצד ניתן לקבל טיפול בדום נשימה בשינה .

דום נשימה כשמו כן ההוא. האדם לא נושם למשך מספר שניות כאשר דבר כזה עשוי לקרות מספר פעמים במהלך הלילה. הבעיה היא שכאשר אדם נכנס למצב כזה של דום נשימה הוא מתעורר ואחר כך נרדם שוב. הוא לא זוכר את התעוררות הזו והוא גם לא יודע לדווח על הפרעו שינה שחווה במהלך הלילה. מה שכן הוא מאוד עייף, הגוף שלו לא מרגיש שהוא ישן טוב בלילה והאדם לא באמת יודע למה.

מי חשוף לבעיות של דום נשימה?

מי סובל יותר מבעיות כאלה של הפרעות נשימה בשינה ודום נשימה?

לרוב אנשים שסובלים מנחירות במהלך השינה עלולים לסבול גם מהתופעה הזו של דום נשימה.

אז אם אתם יודעים שיש לכם בעיה כזו של  נחירה בשינה ומעבר לכך אתם סובלים מעייפות במהלך היום, סביר להניח שאתם חווים תופעה כזו של דוםפ נשימה בשינה. מה שאומר שחשוב שתלכו להיבדק במרפאת שינה כדי לברר מהי עוצמת הבעיה והאם היא מחייבת טיפול.

יש היום דרכים שונות לפתור בעיות כאלה של נחירות ובכך למעשה למנוע גם את התופעה של דום נשימה בשינה.

פנו אל המומחים

בכל מקרה, תמיד חשוב לפנות אך ורק אל אנשי מקצוע מומחים לתחום שידעו להסביר את הופעה, לאבחן אותה בצורה מקצועית ולתת מענה נכון.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

תחנות רדיו

תחנות רדיו הן מקור נהדר לתוכן. הן יכולות לשמש גם ליצירת תוכן המתאים לטעם ולצרכים של קהל היעד על פי סקרים שהן עושות ועל פי

קרא עוד »