טיפול בחרדות עם ניורופידבק

טיפול בחרדות עם ניורופידבק – איך זה מתבצע?

שיטת הטיפול ניורופידבק באה לשים דגש על אימון מוחי במסגרתו מנסים לשנות את דפוסי החשיבה וההתנהגות של המטופל. האימון הזה מתבצע עם חיישן שמוצמד לראש שמאתר את גלי המוח ומסוגל להצביע על גלים של חשיבה שמאפיינת התנהגות חיובית לעומת כזו שהנה שלילית.

כחלק מהטיפול צופים בסרטון שהאיכות שלו משתנה בהתאם לגלי המוח, כך שגלים חיוביים יובילו לצפייה בסרטון באיכות גבוהה, ואילו גלים לא רצויים יובילו לצפייה בסרטון באיכות ירודה. טיפול בחרדות עם ניורופידבק מותאם באופן אישי לכל מטופל והתוצאות שלו ארוכות טווח.

טיפול שפותח אצל NASA

במטרה לאמן את האסטרונאוטים שלה לשלוט על הרגשות שלה ולשמור על יציבות, היא פיתחה את שיטת הטיפול הזו, אשר הפכה שם דבר ברחבי העולם כולו, וניתן למצוא אינספור אנשים שמצאו תועלת בשיטה הזו וחוו שיפור משמעותי באיכות החיים שלהם לאחר שהם טיפלו בחרדות מהן הם סבלו.

קחו לתשומת ליבכם שאתם לא צריכים להקשות על עצמכם יותר מידי במובן הזה, והרי שאם אתם רוצים לבחור בפתרון המתאים, אתם רק צריכים לברר כבר בזמן הקרוב מהן כל האופציות שיש לכם לטיפול בחרדה ובאיזה אפיק הייתם רוצים ללכת. אם אתם מעדיפים לוותר על טיפול תרופתי, אז הרי שטיפול בחרדות עם ניורופידבק עשוי לספק לכם את התוצאות הטובות ביותר.

תלמדו את המוח להתמודד עם חרדה

לאורך כל הטיפולי תקבלו הדרכה מקצועית והכוונה לצורך תרגול שילמד את המוח שלכם להתמודד טוב יותר עם חרדה. אם אתם רוצים לעשות שינוי משמעותי בחיים שלכם ולראות כבר בזמן הקרוב איך אתם מצליחים לעשות שינוי במובן הזה, אז אתם רק צריכים לצאת לדרך עם הטיפול הזה ולראות את ההשפעה שלו עליכם.

לעוד מידע, בקרו באתר https://www.neuroactive.co.il/

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

תחנות רדיו

תחנות רדיו הן מקור נהדר לתוכן. הן יכולות לשמש גם ליצירת תוכן המתאים לטעם ולצרכים של קהל היעד על פי סקרים שהן עושות ועל פי

קרא עוד »

מחסן לגינה

מחסני גינה הם סוג של מחסנים המאחסנים צמחי גינה ומוצרי גינה אחרים. המוצר נמכר לציבור באמצעות רשת חנויות. מחסן מסוג זה אינו נפוץ במיוחד בשוק,

קרא עוד »