מתנה לחינה – חבר מתחתן, מה נקנה לו?

כאשר חבר קרוב שלנו מתחתן ועורך חינה אזי הרבה פעמים, אנחנו מוצאים את עצמנו מתלבטים בשאלה מה אפשר לקנות. הרי לחתונה ברור לנו שאנחנו נביא צ'ק או מזומן במעטפה. כשמדובר על אירוע יום הולדת נזמין אותו לארוחה או נקנה לו מתנה עם חריטה מיוחדת שהוא חיפש הרבה זמן, וכך גם באירועים אחרים. 

לעומת זאת, חינה זה אירוע מיוחד ויוצא דופן. מדובר על אירוע מסורתי שנערך לפני החתונה, אחרי שבני הזוג מתארסים, ולמרות שהוא נחשב לאירוע מסורתי כאמור, כפי שהיה נהוג לחגוג בארצות המקור, בין אם זה של החתן עצמו ובין אם של הוריו (או הוריהם), אזי שזה עדיין אירוע בעל אלמנטים מודרניים, אירוע מותאם לימינו. על כן גם המתנה צריכה להיות בהתאם. 

לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד מידע באינטרנט ובמקומות אחרים, מה בדיוק אפשר לקנות לחתן שעורך חינה, וכן אנחנו יכולים למצוא מאוד אתרים וחנויות בהן אפשר למצוא שלל פריטים ומוצרים רלוונטיים. 

כיצד רוכשים מתנה לחתן לחינה?

ראשית, אנחנו צריכים לבחון את מידת הקירבה אליו. יש הבדל בין חבר קרוב, בן משפחה, לבין מכר או חבר רחוק ואפילו בן משפחה רחוק. אנחנו לא נשקיע באופן דומה בכל המקרים. 

שנית, יש לבחון איזו מתנה יכול לשרת אותו, לא דווקא באופן מעשי. הרבה פעמים כשרוכשים מתנה לחינה, מדובר בתכשיט או פריט אופנה מסוים שיכול לשמש את החתן, בין אם זה ביום החתונה ובין אם זה באירועים אחרים. 

שלישית, אנחנו תמיד יכולים לרכוש מתנה בעלת משמעות, דתית, מסורתית או משמעות אחרת. כמובן שאנחנו נרצה לקנות לו מתנה שגם תסמל את הקשר אליו וכן מתנה שתסמל את הייחודיות של יום זה. 

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

תחנות רדיו

תחנות רדיו הן מקור נהדר לתוכן. הן יכולות לשמש גם ליצירת תוכן המתאים לטעם ולצרכים של קהל היעד על פי סקרים שהן עושות ועל פי

קרא עוד »