הכרויות פרק ב – להתחיל פרק חדש בחיים בצורה פשוטה

כשאנשים מסיימים פרק א' במערכות יחסים, הרבה פעמים הם לא מאמינים שתהיה להם אפשרות להתחיל הכרויות פרק ב'. יש מקרים בהם פרק א' נגמר כתוצאה ממוות של אחד הצדדים, האבל והטראומה מונעים אפשרות להתקדם הלאה ולהתחיל פרק חדש. יש מקרים בהם פרק א' נגמר כל כך רע מבחינה אישית, ששני הצדדים לא רוצים לחשוב ובוודאי שלא להתנסות בפרק ב'. 

אך כמו תמיד, הזמן מרפא את הפצעים או לפחות עוזר להתגבר על מה שהיה ואפשר להמשיך הלאה, עם כל הקושי שבדבר. אז צריך למצוא דרך כיצד להתחיל בפרק ב'. לשם כך, הרבה פעמים בוחרים ללכת על בטוח ולהירשם לאתר הכרויות בשביל להתחיל דרכו את פרק ב', גם אם זה אומר שזה ייקח זמן וצריך להתרגל ל"דרכים חדשות" בעזרתן אפשר להכיר בן או בת זוג. 

היום יותר ויותר אנשים בוחרים להתחיל פרק ב' באמצעות אתרי הכרויות, מאחר והם מספקים להם סוג של הגנה, הם לא דורשים מחויבות מיידית ולא דורשים מהם להיחשף אלא לשמור על עצמם לפני שהם קופצים למים. 

כיצד זה מתבצע?

בגדול, הרעיון הוא לא שונה מאשר הכרויות עבור אנשים במצב אחר. כל מה שצריך לעשות זה להירשם לאתר onlylove, לפתוח פרופיל ואז להתחיל לחפש אנשים עם מאפיינים זהים, מאפיינים שיכולים להתאים לסוג הקשר אותו רוצים לפתח. 

צריך לציין, בדרך כלל אנשים שמתחברים לאתרי הכרויות, אכן רוצים לייצר קשר זוגי רומנטי, אך יש מקרים בהם אנשים בפרק ב' לא ממהרים לחפש בהכרח קשר שכזה, אלא מעדיפים להתחיל בקשר ידידותי ורק לאחר מכן להמשיך הלאה, לעבור פאזה לקשר יותר אישי, אינטימי ורומנטי, כמו שהם חלמו עליו כשפרק א' הסתיים.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

תחנות רדיו

תחנות רדיו הן מקור נהדר לתוכן. הן יכולות לשמש גם ליצירת תוכן המתאים לטעם ולצרכים של קהל היעד על פי סקרים שהן עושות ועל פי

קרא עוד »