בר לחתונה – טיפים שיהפכו את הבר שלכם לשווה ביותר

הטיפ הכי חשוב לשדרוג אירוע חתונה  הוא הוספת הבר עצמו. עמדת בר קוקטיילים מוסיפה רבות למראה הכללי של הרחבה. היא מוסיפה חיוניות רבה לצד דוכני המזון. עמדה צבעונית המלאה בבקבוקים מסוגים שונים. כוסות זכוכית מבהיקות, מגוון של צלחות עם תקרובות ומלצרים הינה, בהחלט, מראה המושך תשומת לב. להלן מספר טיפים התורמים אף יותר והופכים את הבר לחתונה לשווה ביותר.

  1. בחירת ספק השירות – על פי המלצות של אנשים הסומכים על דעתם, ביקור באירוע בו הבר תפקד ועוד.
  2. בחירת איכות האלכוהול – ניתן לבחור מגוון רחב של משקאות אלכוהול. כדאי לבדוק את איכותם ולוודא שהמשקאות נרכשו אצל ספק מוכר. כדאי לסייג ולומר, כי בשוק קיימים זיופים ומשקאות באיכות נמוכה.
  3. סוגי אלכוהול מבוקשים – חייבים להיות מצויים בבר. בר משקאות חריפים חייב להיות מגוון ולכלול משקאות כמו ויסקי קוניאק, עראק, וודקה, רום, ג'ין, קמפרי ועוד. לצידם מיני קוקטיילים מובילים ואהובים. זה הבסיס ההכרחי. 
  4. מגוון מותאם לאורחים – יש להתאים את סוגי האלכוהול והכמויות לקהל המוזמנים. מפיקי ובעלי אירוע מכירים את מרבית אורחיהם והם יכולים לקלוע לטעמם אישי.
  5. שירות אדיב ומקצועי – יש לוודא שהברמנים ויתר העובדים הם במספר המתאים לכמות האורחים, שהם מקפידים על עבודה נכונה, סדר וניקיון לצד שירות אדיב.
  6. שדרוגים – בין היתר עמדת צ'ייסרים ברחבת הריקודים, קוקטיילים מיוחדים לעונת הקיץ שחלקם ללא אלכוהול ועוד.

שירות מחברה בעלת מוניטין

מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מלימוד התחום והתמחויות בו, וכן, ממתן שירות איכותי ללקוחות שונים לאורך שנים. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת אצלם לכל לקוח.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

תחנות רדיו

תחנות רדיו הן מקור נהדר לתוכן. הן יכולות לשמש גם ליצירת תוכן המתאים לטעם ולצרכים של קהל היעד על פי סקרים שהן עושות ועל פי

קרא עוד »

מחסן לגינה

מחסני גינה הם סוג של מחסנים המאחסנים צמחי גינה ומוצרי גינה אחרים. המוצר נמכר לציבור באמצעות רשת חנויות. מחסן מסוג זה אינו נפוץ במיוחד בשוק,

קרא עוד »