הורות משותפת לגייז – במה זה כרוך?

הורות משותפת שמה את הדגש על מודל משפחתי חופשי יותר אשר כולל הקמת משפחה עם אנשים שאינם בני זוג קבועים, עד בני זוג במערכת חד מינית או שהיא כוללת אדם שלישי שיסייע לבנות את התא המשפחתי. לעיתים אפשר לבחור הורות משותפת גם כאשר אתם לא נמצאים במערכת יחסים זוגית, או במקרים בהם את או אתה לא נשואים, כמו במקרים שרווק או רווקה מחפשים שותפים למבנה המשפחתי האמור. 

אם אתם רוצים להביא ילדים לעולם, אבל אתם לא נמצאים במערכת זוגית או שאינכם נישואים, או אתם נמצאים במערכת זוגית חד מינית, אם אתם גייז, או שאתם לא מעוניינים בזוגיות ארוכת טווח ומכל סיבה אחרת – אתם בוודאי שוקלים להביא ילד לבד או לעשות זאת בהורות משותפת. 

אם בחרתם הודות משותפת לגייז, כדאי שתעדו במה זה כרוך:

הורות לגייז חייבת להיות מאושרת, נכונה ומוגדרת. לשם כך חשוב לפנות אל מומחים שיעזרו לבנות מודל הורי נכון וטוב לזוגות גאים. אנשי מקצוע יוכלו ללוות אתכם בתהליך, למצוא לכם את השותפים המתאימים  למסע, ולנסח את כל ההסכמים והתוכניות הדרושות להורות כזאת. 


אם אתם רוצים להכנס ללא ליווי מקצועי לתהליך, כדאי לשים לב לכל השלבים הדרושים במקרים של הורות משותפת לגייז, ולוודא כי אתם בוחרים את השותפים הנכונים, כי אתם יודעים לזהות כוונות, שימו לב כי המסלול שלכם נכון ויעיל, ונסחו הסכמים שיהיו מקובלים על כל הצדדים וימנעון תקלות או בעיות קשות בעתיד. בהצלחה!

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

תחנות רדיו

תחנות רדיו הן מקור נהדר לתוכן. הן יכולות לשמש גם ליצירת תוכן המתאים לטעם ולצרכים של קהל היעד על פי סקרים שהן עושות ועל פי

קרא עוד »