מהן גיטרות חשמליות?

גיטרות חשמליות הן סוג של גיטרה המשתמשת בהגברה אלקטרומגנטית להפקת צליל.

האות החשמלי נוצר בדרך כלל על ידי מגבר ולאחר מכן מוגבר באמצעות רמקול.

גיטרות חשמליות משמשות בדרך כלל במוזיקת רוק ומטאל, אך הן משמשות גם בסגנונות רבים אחרים של מוזיקה כגון בלוז, ג'אז וקאנטרי.

הגיטרה החשמלית המפורסמת ביותר היא ה-Fender Stratocaster שהומצאה על ידי ליאו פנדר ב-1954.

גיטרות חשמליות הן הסוג הפופולרי ביותר של גיטרות בעולם.

גיטרות חשמליות כל כך פופולריות מכיוון שהן יכולות להפיק מגוון רחב של צלילים וצלילים, מבלוז ועד מטאל כבד. הם גם יותר קלים לשימוש מאשר גיטרות אקוסטיות.

בחירת גיטרה חשמלית יכולה להיות משימה לא פשוטה למתחילים. יש כל כך הרבה דגמים ומותגים שונים שקשה לדעת מאיפה להתחיל. תוכלו להתחיל מזה שתכנסו לאתר בית המוסיקה.

בחירת גיטרה חשמלית היא השקעה משמעותית. הגיטרה הנכונה יכולה להחזיק מעמד שנים ולספק שעות של הנאה. הטועה יכול לתסכל ולהרתיע את השחקן.

הצעד הראשון בבחירת גיטרה חשמלית הוא לקבוע איזה סוג מוזיקה ינגן הנגן. גיטרות שונות מתאימות יותר לסוגי מוזיקה שונים. לדוגמה, אם הנגן מתכוון לנגן רוק אז גיטרה מוצקה תהיה בחירה טובה; לג'אז מועדפות גיטרות גוף חלול או גוף חלול למחצה; למדינה, פנדר טלקאסטר עשוי להיות הבחירה הטובה ביותר וכו'.

השלב הבא הוא לקבוע כמה כסף השחקן רוצה להוציא על כלי נגינה: כלי נגינה איכותיים עולים בדרך כלל יותר מדגמים מתחילים אבל הם גם יחזיקו מעמד זמן רב יותר ויספקו יותר הנאה לאורך זמן

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

תחנות רדיו

תחנות רדיו הן מקור נהדר לתוכן. הן יכולות לשמש גם ליצירת תוכן המתאים לטעם ולצרכים של קהל היעד על פי סקרים שהן עושות ועל פי

קרא עוד »