5 דברים שלא ידעתם שתלמדו בלימודי Data Analyst Bootcamp

אם חשבתם שהדרך היחידה להיכנס להייטק היא לסיים תואר בהנדסת מחשבים או ללמוד מדעי המחשב, כדאי שתכירו את התפקיד שנקרא אנליסט נתונים. לאחר הכשרה מקיפה, בקורס של לימודי Data Analyst Bootcamp, המטרה בהישג יד. כעת אפשר להצטרף להייטק לתפקיד מעניין, משמעותי וכמובן גם מתגמל. אלה 5 הדברים שתלמדו, ושיעזרו לכם להצליח. 

1. כל מה שצריך לדעת על בסיסי נתונים 

אנליסט צריך לשלוט שליטה מושלמת בבסיסי נתונים. אי לכך לימודי Data Analyst Bootcamp מעניקים תשתית מעמיקה ונרחבת, בכלי העבודה החשוב הזה. בין היתר לומדים מה זה מפתח ראשי ומה זה מפתח זר, באילו סוגי נתונים עושים שימוש ועוד. 

2. בינה עסקית Business intelligence

מהי בינה עסקית, אין מפתחים דוחות וויג'טים, בניית דשבורד, מדדים, איך יוצרים המחשות וויזואליות, פילטרים. כמו כן לומדים איך מפתחים חשיבה עסקית שתלווה אתכם במהלך העבודה. 

3. ניתוח נתונים ושימוש בסטטיסטיקה

במהלך לימודי Data Analyst Bootcamp מעמיקים בנושא של ניתוח נתונים מתקדם, על בסיס תוכנת בסיסי הנתונים המובילה (SQL). מתנסים בבניית אנליזה, ניתוח והסקת מסקנות, שימוש בהיבטים סטטיסטיים כגון הסתברות, ממוצע, חציון ועוד. כמו כן בעזרת כלים הסתברותיים לומדים כיצד מסיקים מסקנות רבות חשיבות. 

4. אקסל – לעומק 

מנתח נתונים צריך להשתמש באקסל, אולם לא רק ביישומים הבסיסיים של התוכנה הפופולרית. מלבד שימוש בפונקציות הבסיסיות, לומדים להשתמש לעומק בהיבטים מורכבים יותר, אך שימושיים להפליא. 

5. איך להשיג עבודה 

הדבר אולי המפתיע ביותר שתלמדו בלימודי Data Analyst Bootcamp זה כיצד להיערך מבחינה פרקטית להשתלבות בשוק העבודה. תרגול של שלבי קבלה לעבודה, איך להציג נכון כישורים, קורות חיים ויכולות, כדי להתקבל כמה שיותר מהר למשרה של מנתח נתונים בהייטק.

מתעניינים גם בקורס ניהול מוצר? הקליקו על הלינק

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

תחנות רדיו

תחנות רדיו הן מקור נהדר לתוכן. הן יכולות לשמש גם ליצירת תוכן המתאים לטעם ולצרכים של קהל היעד על פי סקרים שהן עושות ועל פי

קרא עוד »