אנשור

אנשור היא חברת מזון הקיימת בשוק למעלה מ-20 שנה. הם פיתחו מגוון מוצרים שנועדו לעזור לאנשים עם סוכרת ומצבים בריאותיים אחרים.

מאז הקמתה, אנשור מחויבת לספק מוצרים חדשניים, בטוחים ויעילים לסוכרת. לאחרונה שינתה החברה את המיקוד למכירת מוצרי מזון לחולי סוכרת ומצבים בריאותיים מורכבים.

מוצר הדגל של החברה הוא הזרקת אנשור בטעם קפה ללא אינסולין. התרופה נועדה לסייע בשמירה על רמות סוכר טובות בדם ובשליטה על רמות סוכר גבוהות בדם במהלך היום. הוא משמש לעתים קרובות על ידי אנשים הסובלים מסוכרת מסוג 1, או אלה שרמות האינסולין שלהם עלו לטיפול בסוכרת מסוג 2.

אנשור לטיפול במחלות שונות

אנשור הוא מזון רפואי המסייע בטיפול במחלות שונות. הוא עשוי מרכיבים טבעיים ואין לו תופעות לוואי וניתן לצרוך אותו ללא מרשם. . תרופה זו זמינה ללא מרשם בצורת כמוסות או טבליות. על פי הרשות לתרופות הומיאופתיות, תרופה זו אושרה לשימוש בבריטניה בשנת 1996 ובגרמניה מאז שנת 2000. אין מידע לגבי תופעות לוואי אפשריות של אנשור.

אנשור הוא מזון מיוחד שניתן לצרוך ללא מרשם רופא. מזון זה מסייע בטיפול במחלות ומצבים רבים כגון סרטן המעי הגס וסוכרת. אין לו תופעות לוואי, בטוח לצריכה וניתן להשתמש בו גם לשליטה במשקל, ניהול כולסטרול וכו'.

אנשור בטעם וניל הוא תוסף תזונה טבעי המאפשר לגוף להחלים באופן טבעי. מוצר זה עשוי מכל המרכיבים הטבעיים ולכן אין לו תופעות לוואי. היא פועלת כאנטיביוטיקה בספקטרום מלא, מחסלת חיידקים שעלולים לגרום לזיהום ומחלות.

Anshor הוא מכשיר רפואי המסייע לקדם את תאי הדם הלבנים של המטופל עצמו כדי להילחם בזיהומים. יש לו חיישן שמזהה נוכחות של זיהום ואז הוא שולח את התרופה הטיפולית המתאימה כדי להרוג את הזיהום במהירות וביעילות.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים הוא שלב חשוב בתהליך הבנייה. זה מבטיח שהמבנה יהיה מוגן ממזג האוויר ומזיקים, וגם מספק בסיס חזק למבנה. איטום ושיפוץ קירות חיצוניים

קרא עוד »

תחביבים

בחתירתך לחיים מאוזנים, הזנחת את התחביבים שלך? כילדים, אנחנו מומחים במציאת תחביבים. אנחנו עושים ספורט, לוקחים שיעורי ריקוד ומוזיקה, קורס פיסול אוספים דמויות פעולה ומבלים

קרא עוד »