סגנונות צמידים לכלה שמתאימים גם ליום יום

צמידי כלה מגוונים מספיק ללבוש יומיומי צריכים ליצור איזון בין אלגנטיות לפשטות. 

הנה כמה סגנונות צמידים שכלות יכולות לענוד ביום חתונתן ולהמשיך ליהנות כתכשיט יומיומיים:

צמיד טניס:

בחירה קלאסית, צמידי טניס כוללים שורה רציפה של יהלומים או אבני חן. בחר עיצוב עדין עם אבנים קטנות יותר ללבוש יומיומי, וזה עדיין יכול להשלים את מראה הכלה שלך יפה.

צמיד פנינים:

צמידי פנינה משדרים אלגנטיות נצחית. ניתן לענוד קווצת פנינים פשוטה ביום חתונתך ולשלב אותה בקלות בתלבושת היומיומית שלך למגע של תחכום.

צמיד קסם:

צמידי קסם מאפשרים לך להוסיף קסמים משמעותיים לאורך זמן. אפשר להתחיל עם קסם מיוחד בנושא חתונה ולהמשיך לאסוף קסמים בעלי ערך סנטימנטלי.

צמידים בכמות גדולה:

צמידי עדינים צפופים הניתנים לערמה הם רב-תכליתיים וניתן לערבב ולהתאים אותם ליצירת מראות שונים. בחרי כמה צמידים עדינים למראה כלה עדין ולבשו אותם כל יום בנפרד או בשכבות.

צמיד שרשרת:

צמיד שרשרת עדין עם תליון קטן או צ'ארם יכול להיות אלגנטי לחתונה שלך ולהשתלב בצורה חלקה בלבוש היומיומי שלך מבלי להיות צעקני מדי.

צמיד מותאם אישית:

שקול צמיד עם ראשי התיבות שלך, תאריך מיוחד או מילה בעלת משמעות. לתכשיטים מותאמים אישית יש ערך סנטימנטלי ויכולים להוות תזכורת מתמדת ליום המיוחד שלך.

צמיד משובץ באבן:

אם יש לך אבן לידה או אבן חן הקשורה לחודש החתונה שלך, שקול צמיד המציג את האבן הזו. זה מוסיף מגע אישי למראה הכלה שלך וניתן ללבוש אותו כאביזר יומיומי.

צמיד מינימליסטי:

צמיד אלגנטי ומינימליסטי, כמו שרשרת דקה או צמיד פשוט, יכול להיות תוספת עדינה לטוטאל לוק שלך. חפשי באינטרנט חנויות תכשיטי כלה.לאתר: https://theladybride.co.il//

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: