מראות – איך אתם אוהבים אותן?

מראות הן יותר מסתם פריטים פונקציונליים לבדיקת המראה; הם התפתחו לפריטי עיצוב בולטים שיכולים לשנות באופן דרסטי את האווירה של כל חלל. הצלילות של מראות יכולה להגביר את האור, לתת אשליה של מרחב. בעת בחירת המראה המושלמת, הבנת הסגנון והצרכים שלכם היא חיונית.

למגוון ענק של מראות לחצו כאן >>

סגנונות של מראות ביתיות

  1. מראות וינטג' מעוטרות: מראות אלה מזכירות עידן עתיק, המאופיינות לרוב במסגרות מורכבות, עיצובים מורכבים וגימור עתיק. הם פריטים מושלמים להוספת מגע של אלגנטיות ונוסטלגיה, ומשתלבים בצורה נפלאה בחללי פנים קלאסיים, כפריים או אופנתיים.
  2. מראות מודרניות מינימליסטיות: פריטים בעלי קווים אלגנטיים, מסגרות לא מעוטרות ולעתים קרובות צורות לא שגרתיות. עבור אלה המעריכים פשטות ועיצוב עכשווי, מראות אלה משמשות כנקודת מוקד מאופקת אך שובת לב בחדר.
  3. מראות בסגנון בוהמייני: מראות בוהמייניות  משלבות חומרים טבעיים כמו עץ או ראטן ולעתים קרובות מלוות בדפוסים מורכבים או בשוליים, מראות בוהמייניות מעוררות תחושה של נדודים ורוח חופשית. הם מתאימים במיוחד לחללים אקלקטיים שבהם חום ואופי הם בעלי חשיבות עליונה.

טיפים לבחירת מראות

  1. חשבו על תפקוד החדר: החלל המיועד משפיע על בחירת המראה. לדוגמה, מראה באורך מלא עשויה להיות עדיפה בחדרי שינה להלבשה, בעוד מראות דקורטיביות וקטנות יותר יכולות להתאים עבור מסדרונות או חדרי מגורים.
  2. קחו בחשבון את הגודל: ודאו שהמראה שבחרתם משלימה את קנה המידה של החדר שלכם. מראה גדולה מדי יכולה להציף חלל קטן, בעוד מראה זעירה בחדר מרווח עלולה להיראות בלתי מתאימה. 
  3. הערכת המסגרת: המסגרת יכולה להיות בעלת חשיבות רבה. בעוד מסגרת דקורטיבית מוסיפה אישיות, מראה ללא מסגרת תתאים ליצירת מראה נקי וחלק. כשאתם מחליטים, ודאו שהמסגרת תואמת את נושא העיצוב של החדר ואינה מתנגשת עם אלמנטים עיצוביים אחרים.

מראות הן אלמנטים עיצוביים, שילוב של צורה ופונקציה. בין אם אתם נוטים לכיוון קסם וינטג', אלגנטיות עכשווית או סגנון בוהמייני, יש סגנון מראה שיכול לשקף את האישיות שלכם ולרומם את החלל שלכם. 

למוצרים נוספים היכנסו לאתר: https://homein.co.il/

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: